דף עסקי בפייסבוק

עם למעלה משישה מיליון משתמשים בישראל ומיליארדי משתמשים בכל רחבי העולם, פייסבוק נחשבת לרשת החברתית מספר אחת בעולם. כתוצאה מכך רמת הפוטנציאל שלה עבור עסקים רבים מבחינת חשיפה והזרמת לקוחות חדשים לעסק היא מבין הגבוהות בעולם השיווק הדיגיטלי. את היתרונות הללו יכול לממש בית העסק באמצעות הקמת דף עסקי בפייסבוק. מה הוא דף עסקי, מה הם יתרונותיו ומדוע חשוב לנהל אותו בצורה מקצועית? אני אתחיל לפרוש את היריעה במאמר הבא שלפניכם.

מה המשמעות של דף עסקי ומהם יתרונותיו?

דף עסקי בפייסבוק הוא כמו אתר קטן (מיני-סייט) אשר מותקן על גבי הדומיין של פייסבוק. דף זה כולל בתוכו פרטים בסיסיים אודות בית עסק, תמונות, חדשות ועדכונים, והוא מסייע לייצר אינטראקציה ותקשורת שוטפת עם האוהדים בעמוד. דבר זה מתאפשר באמצעות העלאת תכנים דינאמיים  – פוסטים, תמונות ווידאו, אשר משקפים את שפת המותג ומאפשרים יצירת מערכת יחסים ארוכת טווח עם קהל האוהדים. מערכת היחסים הזו היא משמעותית ביותר כי בעזרתה האוהד יכול להפוך ללקוח בפועל. 

למי מתאים דף עסקי בפייסבוק?

דף עסקי בפייסבוק מתאים לכל מי שמוגדר כעסק, החל מעסקים קטנים, דרך בינוניים ועד מותגים גדולים, בארץ ובחו"ל, אומנים, אנשי ציבור וארגונים ללא מטרות רווח. העסקים יכולים להגיע מתחומים מגוונים כגון כלכלה ומסחר, מזון, אופנה, פרסום ושיווק, ייעוץ, טיפול, איכות חיים ועוד.

SuperFace – דפים עסקיים שמייצרים תוצאות!

בשורה התחתונה הקמת וניהול דף עסקי הם משימות פשוטות יחסית, יחד עם זאת חשוב לדעת לעשות זאת באופן חכם ונכון. אני ממליץ לכל מי שמתחיל לשווק במדיה זו למצוא את המנטור הנכון – פיזי או דיגיטלי (את מירב הידע שלי רכשתי בלמידה עצמית באינטרנט) שמומחה בתחום וידע לסייע להביא קהל אוהדים רלוונטי לדף, למקסם את עלויות הפרסום, לייצר תוכן יצירתי ומניע לפעולה, כך שכל אלה בסופו של דבר יהפכו את האוהדים – ללקוחות משלמים. אפשר ללמוד לעשות זאת לבד במסגרת סדנאות אישיות או קבוצתיות, לימוד עצמי ממדריכי אינטרנט בארץ ובחו"ל, מעורבות בקבוצות ופורומים של בעלי מקצוע בתחום ורבות הדרכים.

איך אני יכול לעזור לכם?

במסגרת הפעילות של 'SuperFace- מדיה חברתית לעסקים' אני אשמח לסייע לכם בכל הקשור להתנהלות במדיה החברתית.  אני מעניקים שירותים כגון בניית עמודי אוהדים ופרופילים במדיות חברתיות, ניהול שוטף של עמוד הפייסבוק והפלטפורמות הנוספות, סדנאות אישיות לניהול ופרסום בפייסבוק, ליווי וייעוץ לחברות והכשרת מנהלי מדיה חברתית.

זו הזמנה לדלת פתוחה: אני נהנה להמציא את עצמי מחדש עם כל לקוח ונענה להרבה מאוד אתגרים חדשים לאורך השנים.

יש לכם אתגר, שאלה, קושי או דילמה חדשה עבורי? יש לכם סיפור מעניין או אנשים שנוכל לחבר?

יששש!!! תנסו אותי 🦸🏻‍♂️

הכי פשוט לפנות אלי בוואטסאפ או פשוט להתקשר.

מבטיח לסייע ככל שאוכל.

שיהיו לכולנו דרכים מוצלחות ומיטיבות.
שמי SuperFace

חכמת השיווק

שיווק דיגיטלי – רצף של רעיונות וגישות לנושא

מאחורי הגלימה

העולם האישי שלי

דברו איתי

בשביל זה הגעתם, לא?

לקוחות

מאחורי כל אחת ואחד מהלקוחות שלי ישנו סיפור

שירותי העל

כל הדרכים ללמוד, להתפתח ולעוף ביחד – שנתחיל?

אתגר השיווק לעסקים

עסקים רוצים שכולם יראו את הפרסום שלהם בכל מקום ויהפכו ללקוחות – זה באמת אפשרי?

דילוג לתוכן