פרסום בגוגל+

כיום עם ריבוי הרשתות החברתיות בעולם הדיגיטלי, עומדות בפני עסקים קטנים כגדולים מגוון אפשרויות לפרסום ושיווק העסק, כך שכל שנותר לעשות הוא לבחור את הפלטפורמה שמתאימה למותג או לחלופין לאסטרטגיה השיווקית. למרות זאת, על אף מגוון האפשרויות הנובע מהריבוי בערוצי השיווק, מומלץ שלא להתפזר עם כל הדרכים הקיימות, אלא לבחור את התמהיל הנכון, שישיג תוצאות מרביות בפרקי זמן קצרים. לכן, כאשר אתם מחפשים תוצאות מידיות הרי שגוגל+ היא הרשת האידיאלית עבורכם. לפניכם, כל היתרונות בשיווק ופרסום בגוגל+.

מהי גוגל+ וכיצד שיווק בגוגל+ יעזור להצלחת העסק?

כמשתמע מהשם, רשת גוגל+ היא למעשה הרשת החברתית של גוגל ובדומה לרשתות אחרות, גם היא מבוססת על תקשורת בין אישית וכן על הפצת תכנים מכל סוג, בין אם לצרכים פרטיים ובין אם לצרכים עסקיים. השיטה היא כזאת שגוגל+ פועלת על בסיס פרופיל אישי אליו מעלים תמונות או פוסטים שונים. אולם למרות הדמיון הרב לרשתות אחרות, גוגל+ נבדלת מהשאר בכמה פרמטרים בולטים.


היתרונות בשיווק ופרסום בגוגל+

גוגל+ ניחנה במאפיינים אשר מבדלים אותה מרשתות חברתיות אחרות ומאפייניה מהווים יתרון לעסקים המעוניינים בפרסום ברשת. כך לדוגמא ניתן לחלק את החברים למעגלים שונים וכן להעלות תכנים לכל מעגל בנפרד בהתאם למאפייניו. בתהליך של שיווק ופרסום בגוגל+ זהו יתרון, מכיוון שעל ידי שיטה זו ניתן לפלח את קהל היעד המתאים ולשווק לו באופן ישיר, בניגוד לשיווק כללי אל קהל יעד נרחב, אשר לעיתים פחות רלוונטי לעסקים מסוימים.

שיחות וידאו – יתרון מרכזי נוסף

אחד האספקטים החשובים של שיווק באינטרנט הוא הנגישות המרבית לקהל הגולשים. בגוגל+ נגישות זו היא מקסימלית במיוחד, לאור העובדה כי בפני המשתמשים עומדת האפשרות לערוך שיחות ווידאו עם הגולשים. אפשרות זו ניתן לנצל לצרכים מקצועיים, כמו למשל למתן שירות אישי, לביצוע הדרכות לשימוש במוצרים, להעברת הדרכות מקצועיות וכדומה.

גוגל+ – נגזרת של מנוע החיפוש הגדול בעולם
בל נשכח את היתרון המרכזי של שיווק ופרסום בגוגל+ – מדובר ברשת החברתית של מנוע החיפוש הגדול בעולם, מנוע החיפוש שקובע את המדרג של העסק שלכם בתוצאות החיפוש. הקמת עמוד עסקי בגוגל+ מקלה על מציאתו בעת החיפוש בגוגל, מה גם שמיותר לציין כי העמוד יקבל קדימות על פני עמודים אחרים בעת החיפוש האורגני, כל שכן לרשות המשתמשים יש אפשרות ללחוץ בכל עת על כפתור 1+ וכך להעלות את תוצאות העמוד או את תכניו באופן אוטומטי לראש טבלת הדירוג של גוגל. מהבחינה הזו אין לרשת חברתית זו מתחרים.

אתם מוזמנים ליצור קשר: 054-4573435 כתובת מייל: Shami@SuperFace.co.il במטרה להתייעץ על קידום, שיווק ופרסום העסק שלכם בגוגל+.
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

קידום בפייסבוק והנגשת אתרים
הנגשה של אתרי אינטרנט מאפשרת לגולשים רבים בעלי מגוון רחב של לקויות כגון: ראייה, שמיעה, תנועה, למידה ועוד לגלוש באתר האינטרנט. SuperFace מדיה חברתית לעסקים מפרט:
דף פייסבוק עסקי - למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי
למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי, שמי אוסטרובסקי SuperFace מדיה חברתית לעסקים מסביר ומפרט. למידע היכנסו >
פייסבוק עסקי – כיצד משתמשים עסקים בפייסבוק ככלי לשיווק עסקי
אם גם אתם רוצים להבין כיצד משתמשים בעלי עסקים בדף העסקי שלהם בפייסבוק ככלי לשיווק, מיתוג וקידום העסק. Superface מסבירים, מפרטים ונותנים טיפים. לפרטים:

צור קשר: