פרסום בגוגל+

כיום עם ריבוי הרשתות החברתיות בעולם הדיגיטלי, עומדות בפני עסקים קטנים כגדולים מגוון אפשרויות לפרסום ושיווק העסק, כך שכל שנותר לעשות הוא לבחור את הפלטפורמה שמתאימה למותג או לחלופין לאסטרטגיה השיווקית. למרות זאת, על אף מגוון האפשרויות הנובע מהריבוי בערוצי השיווק, מומלץ שלא להתפזר עם כל הדרכים הקיימות, אלא לבחור את התמהיל הנכון, שישיג תוצאות מרביות בפרקי זמן קצרים. לכן, כאשר אתם מחפשים תוצאות מידיות הרי שגוגל+ היא הרשת האידיאלית עבורכם. לפניכם, כל היתרונות בשיווק ופרסום בגוגל+.

מהי גוגל+ וכיצד שיווק בגוגל+ יעזור להצלחת העסק?

כמשתמע מהשם, רשת גוגל+ היא למעשה הרשת החברתית של גוגל ובדומה לרשתות אחרות, גם היא מבוססת על תקשורת בין אישית וכן על הפצת תכנים מכל סוג, בין אם לצרכים פרטיים ובין אם לצרכים עסקיים. השיטה היא כזאת שגוגל+ פועלת על בסיס פרופיל אישי אליו מעלים תמונות או פוסטים שונים. אולם למרות הדמיון הרב לרשתות אחרות, גוגל+ נבדלת מהשאר בכמה פרמטרים בולטים.


היתרונות בשיווק ופרסום בגוגל+

גוגל+ ניחנה במאפיינים אשר מבדלים אותה מרשתות חברתיות אחרות ומאפייניה מהווים יתרון לעסקים המעוניינים בפרסום ברשת. כך לדוגמא ניתן לחלק את החברים למעגלים שונים וכן להעלות תכנים לכל מעגל בנפרד בהתאם למאפייניו. בתהליך של שיווק ופרסום בגוגל+ זהו יתרון, מכיוון שעל ידי שיטה זו ניתן לפלח את קהל היעד המתאים ולשווק לו באופן ישיר, בניגוד לשיווק כללי אל קהל יעד נרחב, אשר לעיתים פחות רלוונטי לעסקים מסוימים.

שיחות וידאו – יתרון מרכזי נוסף

אחד האספקטים החשובים של שיווק באינטרנט הוא הנגישות המרבית לקהל הגולשים. בגוגל+ נגישות זו היא מקסימלית במיוחד, לאור העובדה כי בפני המשתמשים עומדת האפשרות לערוך שיחות ווידאו עם הגולשים. אפשרות זו ניתן לנצל לצרכים מקצועיים, כמו למשל למתן שירות אישי, לביצוע הדרכות לשימוש במוצרים, להעברת הדרכות מקצועיות וכדומה.

גוגל+ – נגזרת של מנוע החיפוש הגדול בעולם
בל נשכח את היתרון המרכזי של שיווק ופרסום בגוגל+ – מדובר ברשת החברתית של מנוע החיפוש הגדול בעולם, מנוע החיפוש שקובע את המדרג של העסק שלכם בתוצאות החיפוש. הקמת עמוד עסקי בגוגל+ מקלה על מציאתו בעת החיפוש בגוגל, מה גם שמיותר לציין כי העמוד יקבל קדימות על פני עמודים אחרים בעת החיפוש האורגני, כל שכן לרשות המשתמשים יש אפשרות ללחוץ בכל עת על כפתור 1+ וכך להעלות את תוצאות העמוד או את תכניו באופן אוטומטי לראש טבלת הדירוג של גוגל. מהבחינה הזו אין לרשת חברתית זו מתחרים.

אתם מוזמנים ליצור קשר: 054-4573435 כתובת מייל: Shami@SuperFace.co.il במטרה להתייעץ על קידום, שיווק ופרסום העסק שלכם בגוגל+.
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי 14.6.20
סקירת החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי - כל מה שמעניין אתכם >
עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי 31.5.20
סקירת החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי - כל מה שמעניין אתכם >
מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.

צור קשר: