פרסום ביוטיוב

רבים אינם יודעים זאת, אך יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם. תוסיפו לכך את העובדה כי יוטיוב הוא האתר השלישי הנצפה ביותר בארץ, בהסתמך על מדדים הקובעים את החשיפה של אתרים שונים והרי לכם פלטפורמה שיווקית מצוינת, שבעזרת ניצולה כראוי ניתן למנף את העסק ולהגיע ליעדים הנכספים.

מדוע לשווק ביוטיוב?

שיווק ופרסום ביוטיוב זוהי אחת הדרכים האפקטיביות לקדם את העסק במיוחד לאור העובדה כי יוטיוב הוא אתר הווידאו הנצפה ביותר בישראל ולכן הוא מספק חשיפה אולטימטיבית לעסקים. כיום לא חייבים להיות עסקים גדולים בעלי תקציבי ענק כדי צאת למסע פרסום אפקטיבי, ניתן לעשות זאת באותה יעילות עם הכלים שמספקת הרשת, ביניהם יוטיוב. ניתן לזכות בעזרת האתר בחשיפה מקסימלית והכל במינימום עלויות חודשיות.

העליתם סרטון ליוטיוב – איך תוודאו כי יגיע למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש?

אם נשים לב, לא פעם חיפוש אחר מילות מפתח בגוגל מוביל אותנו לסרטונים של יוטיוב. זה קורה מכיוון שגוגל מציג סרטונים של יוטיוב בצורה מיוחדת, על ידי תצוגה מקדימה של תמונה מתוך הסרטון, כולל פרטים נוספים כמו אורך הסרט כמות הצופים וכדומה. על מנת שהסרטון שלכם יגיע למקומות הראשונים בעת שיווק ופרסום ביוטיוב, עליכם לעשות לו אופטימיזציה בהסתמך על מספר קריטריונים קבועים, עליהם אסביר כעת בהרחבה. 

שיווק ופרסום ביוטיוב – בניית קישורים בתוך העמוד
על מנת לקשר את העמוד לעמודים אחרים, לאתר האינטרנט או לערוץ שלכם ביוטיוב, יש לערוך את הפרופיל ולהוסיף את כל הקישורים הנדרשים. ביוטיוב קיימת אפשרות לקשר את העמוד שלכם, או במקרה הזה את הסרטון, לערוצים של אנשים אחרים ולהיפך, וכך למעשה בעזרת עזרה הדדית, או בכינויה הרשתי – תכנית שותפים, אפשר להגיע לקהל יעד רחב של צופים וכך לממש את הפוטנציאל השיווקי.

השאלה מה הופך סרטון לפופולרי היא שאלה מתבקשת וכן רבים היו רוצים לפצח את הקוד וכך להפוך כל הליך של שיווק ופרסום ביוטיוב לאפקטיבי וליעיל. אולם מדד זה נקבע על ידי הצופים, ולא ניתן לחזות אותו מראש בכל מקרה. תהיו בטוחים שבמידה והסרטון שלכם הפך לוויראלי הרי שזו יריית הפתיחה של העסק שלכם ועליכם להמשיך לפעול באותו כיוון שיווקי.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בנייד 054-4573435 או בכתובת מייל: Shami@SuperFace.co.il במטרה להתייעץ על קידום, שיווק ופרסום העסק שלכם ביוטיוב.
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי 14.6.20
סקירת החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי - כל מה שמעניין אתכם >
עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי 31.5.20
סקירת החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי - כל מה שמעניין אתכם >
מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.

צור קשר: