שיווק בפייסבוק

איך SuperFace יכולה לסייע לך?

Super Teacher – סדנאות פייסבוק אישיות
Super Facebook
– הקמה וניהול עמודים עסקיים ופלטפורמות במדיות חברתיות
Super Campaigns – הקמת וניהול קמפיינים ממומנים במדיות חברתיות


Super Teacher - סדנאות פייסבוק אישיות
המדיה החברתית מהווה פלטפורמה שיווקית מצוינת להשגת מטרות עסקיות, אם יודעים כיצד להשתמש בה בצורה נכונה. ההבדל בין עסקים המצליחים להשיג את מירב התועלות מהמדיה החברתית לבין עסקים המשקיעים זמן ומאמץ ללא תוצאות טמון פעמים רבות בקבלת הדרכה והנחיה מקצועית. 

בסדנה אישית, מותאמת לצרכים הספציפיים שלכם, תוכלו ללמוד כיצד לנהל באופן אופטימאלי את עמוד הפייסבוק העסקי שלכם לצד פלטפורמות נוספות במדיה החברתית. הסדנה תעניק לכם את כל הכלים להם אתם זקוקים, לניהול פרופילים שונים במדיה החברתית, בזמן שיוקדש כל כולו לכם. הסדנה נבנית לאחר שיחה עם הלקוח, ותוך מענה פרטני לצרכי השיווק, לרבות פייסבוק, אינסטגרם, גוגל+, פינטרסט, לינקדאין, יוטיוב ועוד. ניתן לערוך את הסדנה בביתכם או במשרדכם. 

Super Facebook - ניהול עמודי פייסבוק עסקיים ומדיות חברתיות לעסקים

ניהול מקצועי של עמוד עסקי ופרופילים במדיה החברתית חיוני לצורך מיתוג העסק, חשיפתו לקהל הגולשים הרלוונטיים, ומימוש הפוטנציאל העסקי שלו. במסגרת שירות הניהול המוצע נכלל הקמת עמוד עסקי, ניהול שוטף של העמוד, תוך בקרה ודיווח.
א. הקמת עמוד עסקי בפייסבוק – הקמה של עמוד עסקי ועיצובו, יצירת אלבומים הכוללים את תמונות העסק, שילוב של אפליקציות ייעודיות ומותאמות לצרכים, יצירת חשבון פרסום לצורך ביצוע של קמפיינים ממומנים, שילוב מנגנוני אבטחה לפרופיל הפרטי ולדף העסקי.
ב. ניהול שוטף ברמה החודשית – יצירת פוסטים מניעים לפעולה בתדירות שתקבע מול הלקוח, בהלימה לקהל היעד, ערכי המותג, ולתוכניות השיווקיות. מתן מענה לגולשים, הכולל ניתור של תכנים פוגעניים וספאם. שירות לקוחות מקצועי במסגרת ימי העבודה בטווח מידי ועד 24 שעות לתגובות גולשים בגין פרסומי העמוד והודעות שנשלחו לעמוד בממשק ההודעות. 
ג. בקרה ודיווח – ניהול קשר שוטף מול הלקוח. סיכום פעילות חודשית בדוח מפורט הכולל את הפעילות החודשית, ניתוחה והגדרת פעילות לחודש הבא. 

Super Campaigns - ניהול קמפיינים פרסום ממומן בפייסבוק:

קמפיינים ממומנים בפייסבוק יאפשרו לכם להגדיל את כמות האוהדים לדף, יחשפו את הגולשים הרלוונטיים ביותר לתוכן שאתם מפרסמים, ויניעו את הגולשים לפעולה הרצויה מבחינתכם. באמצעות מערכת הפרסום של פייסבוק ניתן להגדיר באופן מדויק את קהל היעד - אזור מגורים, מגדר, גיל, תחומי עניין, מצב משפחתי וכדומה, ובכך להשקיע בפרסום ממוקד שיניב את התוצאות הרצויות. 
הקמה וניהול קמפיינים ממומנים נעשית תוך פילוח קהל היעד, ניתוח עלויות אל מול תוצאות, וביצוע התאמות בהתאם לצורך. 


כל פעילות עסקית זקוקה לפעולות שיווק ממוקדות על מנת להמשיך ולצמוח, להגיע לקהל לקוחות רלוונטי, ולהיחשף להזדמנויות עסקיות חדשות. שיווק וקידום הפעילות העסקית בפייסבוק הוא כלי שיווק מצויין לכל פעילות עסקית בהתאם למטרות העסקיות. מוזמנים ליצור איתי קשר בנייד 054-4573435 או במייל Shami@SuperFace.co.il ולהתייעץ על קידום, שיווק ופרסום העסק שלכם בפייסבוק. 

Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי 14.6.20
סקירת החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי - כל מה שמעניין אתכם >
עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי 31.5.20
סקירת החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי - כל מה שמעניין אתכם >
מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.

צור קשר: