פייסבוק כבר מזמן אינה רק רשת חברתית ודרך לשמור על קשר עם חברים. כיום פייסבוק מאפשרת סל עשיר של הזדמנויות לעסקים בכל התחומים. במידה ואתם מכירים בחשיבות הרבה שיש לזירה פרסומית שיווקית זו, חשוב שתדעו כיצד להפיק ממנה את התועלת המקסימלית. לשם כך בדיוק הוקם קורס פייסבוק לעסקים של SuperFace.

פייסבוק לעסקים שרוצים להתקדם

מאות מיליוני גולשים מבלים שעות רבות בפייסבוק, ולכם כבעלי עסקים או מתעניינים בתחום השיווק בפייסבוק, יש הזדמנות להיות נוכחים בזירה זו בצורה מקצועית. כיום כבר לא מספיק לדעת את הבסיס בפייסבוק על מנת להגיע לתוצאות וחשוב להתמצא גם בכלים המורכבים יותר, כלים שיעזרו לכם להעביר בצורה נכונה מסרים, לפרסם בצורה מדוייקת, להשתמש בכלים המגוונים של פייסבוק למפרסמים ולהניע את הגולשים לפעולה.

מה לומדים בקורס

- שימוש נכון בפרופיל האישי למטרות עסקיות
- תהליך הקמת דף עסקי ממותג שישיג לכם את התמורה המקסימלית
- תכנון אסטרטגי להפעלת דף פייסבוק עסקי
- יצירת תמהיל פוסטים נכון ברמה החודשית
- שימוש נכון באלמנטים גרפיים – תמונות וסרטונים
- הקמת קמפיינים במערכת הפרסום של פייסבוק
- ניתוח ובקרה של קמפיינים, יצירת אופטימיזציה
- עבודה נכונה בקבוצות רלוונטיות לפעילות העסק

יחד עם זאת, מטרות ותכני הקורס מוגדרים באופן משותף עם כל אחד ואחת על מנת לתת מענה מותאם ומדוייק לכל צורך עסקי ושיווקי.

למי מיועד קורס פייסבוק

1. קורס פייסבוק אישי מיועד עבור בעלי עסקים קטנים וגדולים, אשר מעוניינים להשיג מגוון מטרות עסקיות.
2. קורס פייסבוק אישי מיועד גם לאנשי מקצוע בתחום השיווק הדיגיטלי, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים שלהם. קורס זה מכשיר אנשים לעבוד בתחום השיווק בפייסבוק, והוא מספק מגוון רחב של כלים.
3. קורס פייסבוק אישי מיועד לבעלי תפקידים בחברות וארגונים (מנכ"לים / סמנכ"לים) אשר מעוניינים לדעת כיצד לנהל את פעילות המדיה החברתית בארגון שלהם בצורה מושכלת ונכונה.

פרסום בפייסבוק - יעיל, מהיר ומשתלם
ישנם תחומים רבים אשר ניתן בהחלט ללמוד אותם באופן עצמאי. יחד עם זאת, אם רוצים להפיק את התועלת המרבית מתהליך הלמידה, ולוודא שהתהליך מבוצע בצורה יעילה ומותאמת אישית, עדיף לפנות
למקצוענים בתחום - SuperFace.
קורס פייסבוק אישי המועבר על ידי שמי אוסטרובסקי - הבעלים של חברת SuperFace, הינו קורס מקיף ומקצועי, ומותאם באופן ייחודי לכל משתתף. הקורס נבנה תוך התבוננות כוללת על כלל האספקטים הן התיאורטיים והן המעשיים הנדרשים לצורך ניהול נוכחות אפקטיבית בפייסבוק.

שמי אוסטרובסקי, מנכ"ל חברת SuperFace ומייסד הקורס בעל ניסיון רב מאז שנת 2010 בניהול והקמת דפי פייסבוק עסקיים בכל התחומים, ומומחה בתכנון, פיתוח והנחיית סדנאות כשני עשורים. לפרטים התקשרו 054-4573435 או כתבו לכתובת המייל shami@superface.co.il