לינקדאין הינה רשת חברתית עסקית, ולכן אם אתם בעלי עסק, חשוב שתהיו נוכחים שם. במסגרת אפיקי שיווק באינטרנט הוקמה לינקדאין כפלטפורמה שיווקית עסקית, לבעלי עסקים קטנים, בינוניים, חברות ותאגידים.

מה יכול לספק לכם הלינקדאין

בכל הנוגע לשיווק וחשיפה, מאפשר לינקדאין מיתוג אישי ועסקי, אפשרויות נטוורקינג נרחבות, יצירת קבוצות והצטרפות לקבוצות רלוונטיות לתחומכם, ביצוע מחקרים, שאלונים, וסקרים, פרסום אירועים ומינוף ידיעות.
עסק המעוניין לשווק באמצעות המדיה החברתית שירותים או מוצרים ללקוחות שאינם פרטיים , אלא חברות וארגונים, צריך לפעול בצורה שונה מעסק המשווק לצרכן פרטי. הדבר צריך להתבטא בשפה ובסגנון באמצעותם יועברו המסרים, בתזמון נכון של המסרים במהלך שעות היום, ותוך זיהוי נכון של הגורם אליו היית רוצה להגיע בארגון או בחברה אליה אתה פונה. בסופו של דבר, ואת זה אסור לשכוח, מאחורי חברות וארגונים עומדים אנשים, בעלי תפקידים שונים, והשיווק שלך מופנה אליהם.

זירה עסקית מובילה

ברשת הלינקדאין העולמית חברים מעל 100 מיליון עסקים, מכל רחבי העולם. שם תוכלו למצוא ולתקשר בקלות עם הגורמים הבכירים ביותר במשק הישראלי והעולמי. שיווק בלינקדאין יקרב אתכם למקומות שלא חלמתם שתוכלו להגיע אליהם.
הצעד הראשון בשיווק באמצעות המדיה החברתית, וכאן הדבר משותף גם כאשר פונים לצרכנים סופיים וגם כאשר פונים לעסקים או לחברות, הוא זיהוי ודיוק של בעלי העניין במוצר או השירות המוצע על ידיך. לאחר שתזהה אילו פונקציות בארגון אליו אתה מעוניין להעביר מסרים עשויה להתעניין יהיה לך קל יותר לגבש תוכנית שיווק אפקטיבית. האם מדובר על סמנכ"ל הרכש בארגון, מנהלי השיווק, גורמים בכירים במחלקות משאבי האנוש או הרווחה?

פרופיל עסקי אפקטיבי
בעזרת המומחיות שלנו נוכל לבנות עבורך פרופיל חברה או מותג, שייצג אותך בזירה עסקית זו בדרך מכובדת. פרופיל שיאפשר לך פתיחת דלת להרחבת הקשרים העסקיים שלך. העברת מסרים, העלאת מצגות, סרטונים, השתתפות בכנסים, כל זאת ועוד נוכל לאפשר לך בעזרת ניהול לינקדאין מקצועי.