גוגל פלוס הינו אחד מהכלים המוצעים על ידי גוגל, גם ללקוחות פרטיים וגם לעסקים. בתור בעלי עסק, תוכלו למנף את העסק שלכם באמצעות גוגל פלוס לעסקים, בשלל אפשרויות.

רשת חברתית מטעם גוגל

בדומה לרשתות חברתיות אחרות, מאפשר כלי גוגל+ רשת חברתית יצירת מעגלים עם בעלי עניין בתחום שלך. זהו אפיק שיווקי נוסף המאפשר הגעה לקהל יעד רלוונטי ויצירת אינטראקציה. 

כלים נרחבים 

גוגל+ הרשמה בצורה מקצועית תאפשר לך ניצול מקסימאלי של האפשרויות הטמונות בכלי זה. בעזרתו תוכל לפתוח דף עסק עסקי, דפי עסק מקומיים, להגדיל תנועה לאתר שלך ולהגדיל את הנוכחות שלך ברשת.
מחקרים מראים כי יש חשיבות לתזמון העברת המסרים במהלך שעות היום, אך הדבר משתנה בין תחומי
עיסוק שונים. תוכל לנסות ולפנות באמצעות פרסום פוסטים אורגניים על גבי הדף העסקי שלך או באמצעות פרסום קמפיינים ממומנים בשעות שונות, לבדוק את רמת האפקטיביות, וכך לגבש לעצמך מתודולוגיה בנושא. גם תדירות העברת המסרים חשובה. מצד אחד חשוב להעביר מסרים בצורה שוטפת. הדבר מעיד על "עסק חי", פעיל, אשר יוצר קשר עם הגולשים באופן קבוע. מצד שני, אף אחד לא אוהב שמציפים אותו במסרים ללא הרף. חשוב לנהל נושא זה במידתיות מושכלת.

נראות ברשת האינטרנט
בעזרת ניהול מקצועי של גוגל+ תוכל לייצר נראות חיובית ברשת, הכוללת כלים כמו: גוגל פלוס תמונות, גוגל+ להורדה של חומרים שתרצה להעביר, מפה להגעה לעסק שלך וכדומה.

גוגל פלוס לעסקים בכל העולם
רשת החברתית גוגל+ מאפשרת חשיפה לקהל גולשים רחב, הן בישראל והן בכל ארץ בה פעילותך העסקית מתרחשת.