בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים בפייסבוק. אחד השינויים המרכזיים הוא בירידה משמעותית בחשיפה האורגנית (פוסטים לא בתשלום) שמקבלים מסרים פרסומיים בפייסבוק. אם בעבר יכולת לכתוב פוסט ולזכות לקהל רב של גולשים שנחשפו אליו, הרי שכיום הדבר שונה בצורה משמעותית. עסק שרוצה לוודא כי המסרים השיווקיים שלו יגיעו לקהל הגולשים הרלוונטי, ויצליחו להשיג את המטרות שלשמם הם נכתבו, צריך לבצע קידום ממומן בפייסבוק.

השגת מגוון מטרות עסקיות

מערכת הפרסום של פייסבוק מאפשרת מגוון כלים עבור בעלי עסקים, אשר שונה זה מזה הן במטרות העסקיות שניתן להשיג מהשימוש בהם והן באופן הפעלתם. יחד עם זאת, ישנם כמה אלמנטים זהים, הקיימים במרבית הכלים. באמצעות קידום ממומן בפייסבוק ניתן להגדיל כמות לייקים בדף, להרחיב תפוצה של פוסטים לקהל היעד הרצוי, להניע גולשים לאתר האינטרנט או לדף נחיתה, לאסוף לידים, לייצר קשר עם גולשים מתעניינים בשירות או במוצר, לעדכן את קהל הלקוחות בפעילות העסק ועוד. 

להגיע לקהל היעד הנכון

קידום ממומן בפייסבוק מאפשר פילוח ברמת דיוק גבוהה של קהל היעד. בכל פעילות פרסומית, באם מדובר על פוסט ממומן, קמפיין הנעת גולשים לאתר, קמפיין לידים וכדומה, ניתן להגדיר מי ייחשף לפרסום. הגדרת קהל היעד כוללת בחירה של אזורים גאוגרפיים, טווח גילאים, מגדר, תחומי עניין, ואלמנטים טכנולוגים נוספים. בנוסף ניתן להגדיר רשימות תפוצה ייעודיות לפעילויות פרסומיות, המבוססות על קהל המבקרים באתר, קהל נרשמים לניוזלטר וכדומה.

ניתוח אפקטיביות ושיפור יחס המרה

יתרון גדול המתאפשר באמצעות קידום ממומן בפייסבוק הוא באפשרות ביצוע אופטימיזציה לפעילות הפרסומית. מערכת הפרסום של פייסבוק מספקת מכלול נתונים עשיר ורחב, המאפשר לבדוק באופן פרטני את רמת האפקטיביות של ביצוע פעילויות פרסומיות שונות. הדבר מקנה יתרון גדול למפרסמים בזירה זו, והופך את הפרסום למשתלם במיוחד. עוד במהלך ביצוע קמפיין פרסומי נחשפות תוצאותיו, וניתן לערוך את השינויים הנדרשים על מנת להשיג תוצאות משופרות. 

קידום ממומן מקצועי 
אם חשוב לכם לוודא כי תקציב הפרסום שלכם ינוצל בצורה אופטימאלית, מוזמנים ליצור קשר עוד היום. אנו בעלי ניסיון רב בקמה וניהול של קמפיינים פרסומיים בפייסבוק עם הצלחות מרבות בהשגת תוצאות.
לפרטים אודות קידום ממומן בפייסבוק ולמידע נוסף צרו קשר בכתובת מייל: shami@superface.co.il או התקשרו: 054-4573435