שיווק ברשתות חברתיות הפך חובה לכל עסק, חברה או מותג. כמות האנשים הגולשים ברשתות חברתיות הולכת וממריאה. כיום, לתפיסת הגולשים,  עסק שאינו נמצא בפייסבוק וברשתות חברתיות באינטרנט פשוט אינו קיים.

ניהול מדיה חברתית ע"י המקצוענים

הרשתות החברתיות ובעיקרן פייסבוק מתפתחות מידי יום ומאפשרות סל של כלים שיווקיים לבעלי עסקים. התעדכנות יום יומית ושליטה בכלים אלו דורשות מומחיות. להשגת מלוא הפוטנציאל העסקי מהרשתות החברתיות יש לפנות למקצוענים בתחום, בעלי הניסיון והידע הרב ביותר.

הגדרת צרכים ומטרות

שיווק ברשתות החברתיות נועד להשיג מטרות ויעדים מגוונים. המומחים שלנו יוכלו למקד עבורך את מטרותיך וליצור תוכנית פעולה להשגתן.
אחת הדרכים האפקטיביות לפרסום ושיווק במדיה החברתית, ובפלטפורמה המוצעת על ידי פייסבוק, היא פרסום ממומן. פרסום ממומן מאפשר לכל בעל דף עסקי בפייסבוק לייצר קמפיין אשר יוצג רק לקהל היעד הרלוונטי עבורך. אפשרות מתקדמת המוצעת בפלטפורמה זו, מאפשרת בניית קהל יעד לכל קמפיין. קהל היעד יכול להיות מאופיין בכמה פרמטרים, ובינם מצויה גם האפשרות להגדיר אילו פונקציות בארגון יכללו בקהל היעד. מרבית הגולשים כיום מציינים בפרופיל האישי שלהם לאיזה ארגון הם משתייכים, ומה תפקידם בארגון. הדבר מסייע לכל עסק המעוניין לפנות לעסקים או ארגונים לפנות בצורה ישירה רק לבעלי תפקידים רלוונטיים. 

רשת חברתית שעובדת בשבילך
עם זיהוי נכון של קהל היעד שלך תוכל למתג את עצמך כמומחה בתחומך, ליצור אינטראקציה עם האוהדים, להעביר מסרים שיווקיים ולהגדיל תנועה לאתר האינטרנט שלך. 

קידום ברשתות חברתיות
כבעליו של עמוד עסקי תוכל לייצר קמפיינים ממוקדים לקהל היעד שלך, ולהשיג תפוצה רחבה למסרים ולמבצעים שיווקיים בצורה אפקטיבית ומדידה.