דף נחיתה בפייסבוק

בוודאי לא פעם גלשתם ברשת והקלקתם על לינק מסוים אשר הביא אתכם לדף בודד בעל כתובת דומיין, ללא קטגוריות, עם מסרים שיווקיים ומקום להשארת פרטים. זהו דף הנחיתה. במאמר הבא אנסה להסביר מה הם היתרונות שלו באופן כללי ומהו דף נחיתה בפייסבוק בפרט.

מהו דף נחיתה?

כאמור, דף נחיתה הוא דף עם כתובת דומיין, עצמאית או שאינה עצמאית. הכוונה, הדף יכול לשבת בתוך אתר או פורטל מסוים ואז הוא שייך לו; והוא יכול לשבת על דומיין נפרד ממש כמו שיש לאתר. רק שלהבדיל מאתר, דף נחיתה מרכז בתוכו את המסרים בצורה הרבה יותר מתומצתת עם מטרה ברורה אחת: הנעה לפעולה. הרי באתר, הגולש יכול ללכת לאיבוד בקלות בין כל הקטגוריות ולשכוח בכלל לשם מה הוא הגיע לשם... דפי נחיתה נמצאו כמביאים להמרות גבוהות ביותר של הגולשים; מבחינת שיווקית, דף נחיתה הוא הדבר הנכון ביותר כאשר רוצים לקבל לידים או למכור ישירות.

יתרונות דף נחיתה בפייסבוק

ישנן שתי אופציות שדף הנחיתה יופיע בפייסבוק. האחת, כשהוא מוטמע בתוך לשונית בדף העסקי. העניין שבמצב זה דף הנחיתה אינו רספונסיבי, כלומר לא מתאים לגלישה דרך המובייל וכך הגולשים מהנייד לא יכולים לצפות בו. עבור בית העסק זהו פספוס גדול, שכן כיום אחוז הגולשים מהפייסבוק דרך הנייד עומד על 60-70% מכלל הגולשים בפייסבוק. האופציה השנייה היא להעביר את הגולש לדף נחיתה חיצוני דרך לינק, דף זה בנוי על כתובת דומיין חיצונית. בהרבה מקרים הבנייה שלו היא חינמית לחלוטין והיתרון הגדול הוא שניתן להטמיע בו קודים להמרה ומעקב אחריי פעילות הגולשים, דבר שלא מתאפשר בדפים שהם בתוך הפייסבוק. דבר זה מאפשר לשפר את יכולות הפרסום הממומן.

SuperFace – דפי נחיתה מנצחים בפייסבוק!

לקוחות 'SuperFace מדיה חברתית לעסקים' מקבלים שירות בניית וניהול עמודי נחיתה כחלק מהפעילות השוטפת לקידום במדיות החברתיות. כחלק משירותי הקמה וניהול עמודים עסקיים בפייסבוק, אני אדע לייצר עבור העסק שלך דף נחיתה פנימי ו/או חיצוני המכיל מסרים שיווקיים חדים ובעל מטרה ברורה אחת: הנעה לפעולה, הכל כדי להביא לעסק שלך יותר לקוחות משלמים.

לפרטים נוספים ניתן ליצור איתי קשר בנייד 054-4573435 או במייל Shami@SuperFace.co.il

תוכן מקצועי נוסף שיכול לעניין אותך:
שיווק בפייסבוק
קידום בפייסבוק
קורס פייסבוק
קידום ממומן בפייסבוק
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.
שאלה תשובה - מה תפקידו של יועץ שיווקי
בעקבות דיון שעלה בקבוצת פייסבוק נטוורקינג ויין על תפקידו של יועץ שיווק העליתי לפה את ההתייחסות שלי, מוזמנים להגיב >
דף פייסבוק עסקי - איך מתייגים?
איך מתייגים דפים עסקיים בפייסבוק? איך מקיימים קידום בפייסבוק? גם העסק שלכם יכול לקבל הפניות חמות שיניבו עסקאות מוצלחות ורווחים גדולים. לפרטים היכנסו:

צור קשר: