שינוי שם דף עסקי בפייסבוק

לפני כשנה פנה אלי איש עסקים בהודעה לעמוד הפייסבוק העסקי שלי ושאל אם אני יודע איך אפשר לשנות את שם עמוד אוהדים עסקי עם כ-10,000 אוהדים. הסברתי לו שניתן לפנות לתמיכה של פייסבוק דרך ממשק הפרסום ולבקש זאת בקלות. מסיבה שעדיין לא ברורה לי הוא ביקש שאני אגיש את הבקשה למספר עמודים שנמצאים בניהולו והוא ישלם לי 1,000 ש"ח לכל עמוד שאצליח לשנות את שמו. מה אתם הייתם עושים...?

מה נשתנה הלילה הזה בפייסבוק?

בצעד מאוד מפתיע פייסבוק שחררה את האפשרות לשינוי שם העמוד בצורה עצמאית למנהלי העמודים. מייד הרשת העסקית הוצפה בחדשות הסוערות, כתבות עלו בבלוגים, פורומים ואתרי חדשות, ואז הגיעה המכה האמיתית: מנהלי עמודים שחררו רסן והגישו בקשות לשינוי שם העמוד העסקי שלהם במאות ואלפים ביום (בישראל), וכתוצאה מזה האוהדים החלו לקבל התראות על כל שינוי שבוצע. מנהלי עמודים מסויימים הגדילו ועשו וביקשו לשנות את שם העמוד בניהולם שוב ושוב, וכך התקבלו התראות שוב ושוב... ימים עמוסים בממשק ההתראות.

למה צריך או נכון לשנות את שם העמוד?

ישנם מספר סיבות להחלפת שם העמוד העסקי שלכם, אלו העיקריות שבהן:
1. תיקון טעויות כתיב, ריווח, אותיות סופיות (בעברית) וגדולות (בלועזית).
2. הוספה או החסרה של מילים בשם העמוד.
3. מיתוג מחדש של העסק והחלפת השם.
4. שינוי סוג הפעילות העסקית. 

איך משנים בפועל את שם העמוד?
שינוי שם העמוד יכול להתבצע רק על ידי מנהל בעמוד שמוגדר בתפקיד Admin. 
1. יש להיכנס ללשונית 'About' ובעברית 'אודות' בעמוד:


2. יש להיכנס ללשונית 'Page Info' ובעברית 'פרטי דף':


3. יש ללחוץ על המילה 'Edit' ובעברית 'עריכה':

4.  יש לרשום באופן מדוייק את שם העמוד החדש הרצוי:


5. תתקבל הודעה שהבקשה לשינוי שם העמוד התקבלה, ובתיבת הדואר שלכם תקבלו אישור לקבלת הבקשה.בטווח של דקות עד כמה ימים תקבלו מייל נוסף והתראה בפייסבוק על אישור או דחיית הבקשה שלכם לשינוי שם העמוד. עד כה ביצעתי מספר שינויים וכל הבקשות אושרו בטווח של דקות בודדות ללא בעיה.
ניתן לבצע שינוי שם של העמוד יותר מפעם אחת, אבל אני ממליץ לבצע את השינוי בצורה מחושבת - פעם אחת. בכל שינוי של שם העמוד האוהדים מקבלים עדכון על כך, וריבוי עדכונים של שינוי השם משדר חוסר מקצועיות ומסרים עסקיים מבלבלים.

SuperFace - שיווק ברשתות חברתיות
אם אתם מעוניינים להתייעץ בנושא שינוי שם העמוד העסקי שלכם בפייסבוק או בכל נושא אחר בשיווק בפייסבוק אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בנייד 054-4573435 או במייל Shami@SuperFace.co.il


תוכן מקצועי נוסף שיכול לעניין אותך:
שיווק בפייסבוק
קידום בפייסבוק
קורס פייסבוק
קידום ממומן בפייסבוק
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.
שאלה תשובה - מה תפקידו של יועץ שיווקי
בעקבות דיון שעלה בקבוצת פייסבוק נטוורקינג ויין על תפקידו של יועץ שיווק העליתי לפה את ההתייחסות שלי, מוזמנים להגיב >
דף פייסבוק עסקי - איך מתייגים?
איך מתייגים דפים עסקיים בפייסבוק? איך מקיימים קידום בפייסבוק? גם העסק שלכם יכול לקבל הפניות חמות שיניבו עסקאות מוצלחות ורווחים גדולים. לפרטים היכנסו:

צור קשר: