אתר פייסבוק

רבים מהגולשים, ביניהם בעלי עסקים קטנים, מכנים דף אוהדים בפייסבוק בשם "אתר פייסבוק". חשוב להבחין בין אתר שהוא מונח אשר מתייחס למנוע החיפוש גוגל, לבין דף אוהדים עסקי שהוא מונח אשר נכון יותר לרשת הפייסבוק. במאמר הבא אסביר מהו דף עסקי בפייסבוק ומה הם המאפיינים העיקריים שלו.

דף אוהדים בפייסבוק - קווים לדמותו

דף אוהדים בפייסבוק הוא דף אשר מוטמע בתוך הרשת החברתית פייסבוק עם קידומת www.facebook.com. דף האוהדים מוגדר כדף עסקי אשר דרכו מתנהלת האינטראקציה עם גולשים אשר מביעים עניין בעסק מסוים. בדף העסקי מופיעים פרטי העסק, אודות העסק ופרטי יצירת קשר. מטרת העל של הדף העסקי היא לייצר מערכת יחסים ארוכת טווח עם קהל הגולשים הרלוונטי כדי שבסופו של דבר הם יהפכו ללקוחות העסק בין אם חדשים ובין אם כלקוחות חוזרים. הדף למעשה משמש במה לתקשר עימם באמצעות העלאת תוכן בעל ערך מוסף, כאשר זה יכול להיות כתוב, ויזואלי, וידאו או משולב.

מדוע לא לנהל דף עסקי דרך הפרופיל הפרטי?

בעלי עסקים אשר רוצים לפתוח דף עסקי בפייסבוק לא פעם חושבים שיהיה נכון לשלב זאת עם הפרופיל הפרטי שלהם. גישה זו לא נכונה מכמה סיבות:
1. בראש ובראשונה, פייסבוק אוסרת לנהל כל פעילות עסקית דרך הפרופיל הפרטי; מי שעושה כן עובר על נהלי השימוש ברשת פייסבוק ומסתכן בהמרת הפרופיל הפרטי לעמוד עסקי ומחיקת כל ההיסטוריה ללא אפשרות שחזור.
2. שנית, הפרופיל הפרטי מוגבל לעד 5,000 חברים והדף העסקי אינו מוגבל כלל, כך שהדף העסקי הוא בעל פוטנציאל צמיחה גבוה יותר.
3. שלישית, הדף העסקי שלכם פתוח לכולם ולא רק לחברים או בהגדרת פרטיות אחרת.
4. ולבסוף, בעמוד אוהדים עסקי קיימות פונקציות רבות אשר לא מתאפשרות דרך הפרופיל הפרטי כגון פרסום ממומן, מידע סטטיסטי, הרשאות ניהול וטאבים מעוצבים (אפליקציות פייסבוק).

SuperFace מדיה חברתית לעסקים
אם גם אתם מעוניינים לנצל את המדיה החברתית לקידום מטרותיכם העסקיות, הגעתם למקום הנכון. במסגרת הפעילות ב-'SuperFace מדיה חברתית לעסקים' אני מעניק פתרונות מותאמים אישית לעסקים וחברות במדיה החברתית. בין השירותים אותם אני מעניק ניתן למצוא בניית עמודי אוהדים ופרופילים במדיות חברתיות, ניהול שוטף של עמוד הפייסבוק ושאר הפלטפורמות, סדנאות אישיות לניהול ופרסום בפייסבוק, ליווי אישי למנהלי וסמנכ"לי שיווק והכשרת מנהלי מדיה.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בכל שאלה ונושא בנייד 054-4573435 או במייל Shami@superFace.co.il

תוכן מקצועי נוסף שיכול לעניין אותך:
שיווק בפייסבוק
קידום בפייסבוק
קורס פייסבוק
קידום ממומן בפייסבוק
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.
שאלה תשובה - מה תפקידו של יועץ שיווקי
בעקבות דיון שעלה בקבוצת פייסבוק נטוורקינג ויין על תפקידו של יועץ שיווק העליתי לפה את ההתייחסות שלי, מוזמנים להגיב >
דף פייסבוק עסקי - איך מתייגים?
איך מתייגים דפים עסקיים בפייסבוק? איך מקיימים קידום בפייסבוק? גם העסק שלכם יכול לקבל הפניות חמות שיניבו עסקאות מוצלחות ורווחים גדולים. לפרטים היכנסו:

צור קשר: