לינקדאין לעסקים

בניגוד לרשתות חברתיות באינטרנט אשר פועלות על בסיס של הצעות חברות, לינקדאין פועלת על בסיס של קשרים עסקיים ובמילים אחרות, לינקדאין עלתה לאוויר מלכתחילה כשהיא שמה לעצמה למטרה – לשמש כמתווכת ליצירת קשרים עסקיים בין המשתמשים. כיום היא נחשבת לאחת מהרשתות החברתיות המובילות לעסקים באינטרנט, ולו רק בגלל שהיא שמשמשת כגורם מקשר בין כל שכבות התעסוקה במשק, החל מהפקיד הזוטר ועד למנהל הבכיר.

כל היתרונות בלינקדאין לעסקים

שיווק ברשתות החברתיות טומן בחובו יתרונות רבים, כל שכן כאשר מדובר בשיווק העסק ברשת אשר נחשבת כאידאלית מלכתחילה עבור עסקים הפונים לעסקים אחרים. יחד עם זאת, עדיין מדובר ברשת חברתית ולכן כדי לזכות בקהל אוהדים, יש להראות בה נוכחות מירבית. כמו בכל תחום שיווקי, אין זה מספיק רק לפתוח עמוד עסקי, אלא שיש גם לקדם אותו בכל האמצעים. בעזרת לינקדאין לעסקים ניתן ליצור קשרים עסקיים, להתחיל יוזמות חדשות, להכיר שווקים שלא חשבתם עליהם, להיחשף לעולמם של המתחרים וכדומה – מה שיספק לכל עסק את האפשרות ללמוד, לגדול ולהתרחב.

 

לא לוותר על עדכונים שוטפים

על מנת להגביר את הנוכחות ולהפיק את התועלת המרבית לעסק, יש להפגין נוכחות מלאה במלוא הדרה, מה שאומר בשפה פשוטה – להעלות עדכונים. בעולם השיווק בפייסבוק קוראים לעדכונים אלו פוסטים, ובדומה להם גם כאן ניתן לכלול קישורים בעדכון עצמו. כמו כן, באמצעות לינקדאין ניתן לפתוח בדיונים הקשורים לפעילות העסקית, מה שמאפשר לחשוף את המשתמשים השונים לפעילותו השוטפת של העסק ולחלוק ידע מקצועי.
פניה לגורמים מקצועיים צריכה להלום ולכבד את הגורם אליו אתה מעוניין להגיע. הפניה צריכה להיעשות בשפה מכבדת, תוך שימוש בעברית נכונה ובצורה ברורה. אין זה אומר שהפניה לא צריכה להיות שיווקית ומכרתית. בסופו של דבר המטרה שלך היא להניע לפעולה הרצויה. אם בחרת לעשות שימוש באמצעים ויזואליים, ודא כי גם הם משדרים מסר מקצועי.
 
יצירת קבוצות וחשיבותן
הפגנת נוכחות בקבוצות של לינקדאין זוהי דרך אפקטיבית לחלוק את הידע שלכם עם מתעניינים וכך לצבור הערכה ומוניטין בקרב אנשי מקצוע אחרים, הן מתחומי עיסוק זהים והן מתחומי עיסוק אחרים. יחד עם זאת, מומלץ שלא להגדיל את המעורבות יתר על המידה, על מנת שלא להעמיס על עצמכם ולא להצליח לעמוד בקצב העדכון באופן שוטף בדיונים השונים.

קידום האתר של העסק דרך לינקדאין
בתוך הפרופיל בלינקדאין ניתן להטמיע קישורים אשר משמשים כקישורים אל האתר. באמצעות קישורים אלו אנשים שמתעניינים בשירותו של העסק ורוצים ללמוד עליו לעומק יכולים לגלוש בקלות וביעילות, מה שמהווה יתרון גם עבורכם, היות ועל ידי מעורבות במדיה המובילה, תשיגו תנועה מוגברת לאתר שלכם.

אנו מתמחים בקידום עסקים ברשתות חברתיות ובלינקדאין, נסייע לכם להפיק את המיטב משיווק העסק ברשת. לפרטים או לתיאום פגישת ייעוץ, צרו איתי קשר: 054-4573435 כתובת מייל: Shami@SuperFace.co.il
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

קידום בפייסבוק והנגשת אתרים
הנגשה של אתרי אינטרנט מאפשרת לגולשים רבים בעלי מגוון רחב של לקויות כגון: ראייה, שמיעה, תנועה, למידה ועוד לגלוש באתר האינטרנט. SuperFace מדיה חברתית לעסקים מפרט:
דף פייסבוק עסקי - למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי
למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי, שמי אוסטרובסקי SuperFace מדיה חברתית לעסקים מסביר ומפרט. למידע היכנסו >
פייסבוק עסקי – כיצד משתמשים עסקים בפייסבוק ככלי לשיווק עסקי
אם גם אתם רוצים להבין כיצד משתמשים בעלי עסקים בדף העסקי שלהם בפייסבוק ככלי לשיווק, מיתוג וקידום העסק. Superface מסבירים, מפרטים ונותנים טיפים. לפרטים:

צור קשר: