גוגל פלוס תמונות

כמה פעמים כבר שמענו בעבר את המשפט – "תמונה אחת שווה אלף מילים", זה נכון גם מההיבט השיווקי. בעזרת תמונה אחת אפשר להעביר מסר שאלפי מילים לא יצליחו להעביר. יתרה מכך, בעולם הווירטואלי בו החיים הפכו להיות דינמיים והגולשים מעדיפים לצרוך רק מידע שנמצא במרחק הקלקה, פרסום העסק על ידי תמונות הוא תנאי מחויב המציאות, ועל עסקים לחשוב על אסטרטגיה שיווקית ויזואלית בנוסף לאסטרטגיה טקסטואלית, אשר לעתים מכבידה במילים. 
יחד עם זאת, אין זה מספיק להעלות תמונה לרשת ולחכות, אלא יש לעשות זאת נכון ולהטמיע את התמונה בדרך שתגרום לגוגל לאנדקס אותה, על מנת שהתמונה תופיע במקומות גבוהים של תוצאות החיפוש.

הסוד שמאחורי הטמעת תמונות

כבר שנים על גבי שנים שמקדמי האתרים מחפשים את האלגוריתם הסודי שגורם לגוגל להעדיף אתרים מסוימים על פני אחרים, אולם מה שבטוח, שאת האתרים שנמצאים תחת חזקתו גוגל מחבב יותר ואחד מאתרים אלו הוא גוגל+. לכן לא פעם פרסום תמונה במדיה החברתית, החדשה יחסית, יכולה באופן מיידי להשפיע על תוצאות החיפוש של העסק שלכם. 
מנוע החיפוש פועל כיום על טכנולוגיות כל כך מתקדמות, חלקן אף מתחקות אחר המוח האנושי, כך שגוגל יכול לאנדקס תמונות על פי מאפיינים שונים לרבות מאפיינים צורניים, מאפייני צבע, נושא, סוג התמונה, אלמנטים שונים שמופיעים בה וכדומה. לכן אם ברצוננו להטמיע תמונה בצורה נכונה בגוגל על מנת שתגיע לראש תוצאות החיפוש עלינו להתייעץ עם מומחים בנושא.

שימוש במילות מפתח, תגיות ומיני מילים

בל נשכח שלמרות שגוגל עושה שימוש באמצעים מתקדמים בעת שהוא מאנדקס תמונות, עדיין הוא איננו אנושי, כך שאינו תמיד יודע מה התמונה שלנו כוללת לאחר שאנו מעלים אותה. כדי לעזור לו אנו יכולים להוסיף לתמונה שלנו תיוג או לחלופין מילות מפתח מתאימות. יחד עם זאת, יש לוודא כי הן התיוג והן מילות המפתח עושים שימוש במילים קליטות, שהם אינן מסורבלים וכי ניתן לקרוא אותן בקלות יחסית. כמו כן, מומלץ שלא להשתמש בחיקויים, היות וגוגל נוטה שלא לחבב תמונה שאינה מקורית, וכן מומלץ להוסיף לכל תמונה מעט מלל שיאפיין אותה, בשדות המתאימים. 

יתרונות שיווק במדיה חברתית
בעזרת הטמעה נכונה של תמונות, עסקים שונים, הן קטנים והן גדולים, יכולים לקדם את עצמם ברחבי הרשת, במיוחד אם הם מטמיעים את התמונות בגוגל+, בת טיפוחו של גוגל אשר מעניקה לה עדיפות בתוצאות החיפוש. מה גם שברוב המקרים התמונה שמופיעה בעמוד התמונות של גוגל כוללת לינק לאתר, כך שפרסומה יכול להגדיל באופן משמעותי את תנועת הגולשים, כל שכן, את הרווחים שלכם באופן משמעותי.

לפרטים ולמידע נוסף צרו איתי קשר בטלפון: 054-4573435 או בכתובת מייל: Shami@SuperFace.co.il
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.
שאלה תשובה - מה תפקידו של יועץ שיווקי
בעקבות דיון שעלה בקבוצת פייסבוק נטוורקינג ויין על תפקידו של יועץ שיווק העליתי לפה את ההתייחסות שלי, מוזמנים להגיב >
דף פייסבוק עסקי - איך מתייגים?
איך מתייגים דפים עסקיים בפייסבוק? איך מקיימים קידום בפייסבוק? גם העסק שלכם יכול לקבל הפניות חמות שיניבו עסקאות מוצלחות ורווחים גדולים. לפרטים היכנסו:

צור קשר: