גוגל פלוס לעסקים

בשני העשורים האחרונים ניתן לחזות במהפכה של ממש שבמהלכה האינטרנט נכנס לחייהם של רוב האנשים בעולם המערבי, כך שכיום אם אתה לא שם אתה לא קיים. עיקרון זה מנחה גם עסקים רבים, אשר חשופים לעובדה כי ברשת התחרות אומנם גבוהה, אולם שיווין ההזדמנויות און ליין גדול בהרבה יותר מאשר התנאים של העולם האמתי ואכן לעסקים בתחילת דרכם, קידום באינטרנט מהווה ממש דריסת רגל שיכולה בנקל להוביל אותם אל מחוז חפצם. 

שיווק באינטרנט – מדוע נוכחות בגוגל+ היא אופציה הכרחית?

ישנם דרכים רבות לשווק באינטרנט כאשר אחת הפופולריות על עסקים בכל הגדלים היא שיווק ברשתות חברתיות. כיום קידום ברשתות חברתיות מובילות יכול לספק בדיוק את חלון ההזדמנויות שכל עסק מחפש לעצמו, כל עוד עושים זאת נכון. אם עד היום שיווק בפייסבוק נחשב לדבר האמתי שאין לו מתחרים, כיום השימוש ברשתות חברתיות בישראל צובר תאוצה, וישנו מגוון של רשתות נבחרות. בין החדשות בספרה ניתן למצוא את גוגל+ אשר על אף דמיונה לאחיותיה, היא נבדלת מהן בכמה וכמה היבטים עיקריים, והבדלים אלו מהווים יתרונות גדולים לעסקים.

היתרונות של גוגל פלוס לעסקים

ישנם יתרונות רבים לגוגל+ עבור עסקים, אחד מהם הוא החלוקה למעגלים שמאפשרת להפנות את התכנים והפוסטים למעגל שלו מכנה משותף עם התוכן. כך שבעת שיווק העסק שלכם, אינכם צריכים לערב את כל המשפחה והחברים, אלא לפנות למעגלים המתאימים ביותר. יתרון נוסף שיש לגוגל+ על שיווק ברשתות חברתיות באינטרנט הוא העובדה כי על ידי לחיצה על כפתור 1+ ניתן לקדם דפי אינטרנט, מה שעוזר באופן משמעותי בקידום.

לפעמים כל שצריך זו עזרה ממומחים - SuperFace מדיה חברתית לעסקים
היות וגוגל הוא מנוע החיפוש המרכזי, גוגל+ למעשה מספקת לו מידע על הגולשים מה שמאפשר לו לספק להם תוצאות חיפוש טובות יותר ולכן מדובר באינטרס משותף. כשם שעסקים מעוניינים לקדם את העסק שלהם, מנוע החיפוש גוגל מעוניין לקדם את המדיה החברתית שלו. יד לוחצת יד בצורה כזו מהווה יתרון משמעותי. יחד עם זאת, על מנת לקדם את העסק בגוגל ולנצל את היתרונות הרבים שקיימים במדיה החברתית, הרי שיש לפנות למומחים בתחום שיכולים לספק הכוונה מקצועית. 

ב-SuperFace - מדיה חברתית לעסקים מתמחים בקידום עסקים ברשתות חברתיות ובגוגל+, נסייע לכם להפיק את המיטב משיווק העסק ברשת. לפרטים או לתיאום פגישת ייעוץ, צרו איתי קשר עוד היום: 054-4573435


Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

קידום בפייסבוק והנגשת אתרים
הנגשה של אתרי אינטרנט מאפשרת לגולשים רבים בעלי מגוון רחב של לקויות כגון: ראייה, שמיעה, תנועה, למידה ועוד לגלוש באתר האינטרנט. SuperFace מדיה חברתית לעסקים מפרט:
דף פייסבוק עסקי - למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי
למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי, שמי אוסטרובסקי SuperFace מדיה חברתית לעסקים מסביר ומפרט. למידע היכנסו >
פייסבוק עסקי – כיצד משתמשים עסקים בפייסבוק ככלי לשיווק עסקי
אם גם אתם רוצים להבין כיצד משתמשים בעלי עסקים בדף העסקי שלהם בפייסבוק ככלי לשיווק, מיתוג וקידום העסק. Superface מסבירים, מפרטים ונותנים טיפים. לפרטים:

צור קשר: