איך פותחים ערוץ ביוטיוב

כמעט אין מי שהוא בעל נגישות לאינטרנט כיום ולא שמע על יוטיוב (YouTube) - פלטפורמת העלאת והפצת הסרטונים הפופולארית בעולם. במאמר הבא נסביר קצת על ערוץ יוטיוב ומשמעותו. 

מהו ערוץ יוטיוב ומי יכול לפתוח אותו?

ערוץ יוטיוב הוא ערוץ דרכו ניתן להעלות את הסרטונים שצילמתם דרך הנייד או מצלמת הוידאו ולשתף אותם במגוון פלטפורמות מהאתר שלכם, דרך הבלוג, פייסבוק, גוגל פלוס ועוד. ערוץ יוטיוב אינו מוגבל וכל אדם בעל אינטרנט יכול לפתוח אותו.

המשמעות של ערוץ יוטיוב

ערוץ יוטיוב הוא בעל פוטנציאל לגעת בכמה שיותר אנשים ברחבי העולם: מרגע שאתם משתפים את הסרטון ברשתות החברתיות, כך המסר שלכם יכול להגיע לכמה שיותר אנשים. מעבר לכך, יש לזה פוטנציאל אדיר בעשיית רווחים.

איך ניתן לעשות כסף מיוטיוב

איך מתרגמים את הצפיות לכסף? קודם כל, נאמר שאתם צריכים להגיע לכמות צפיות לא מבוטלת של עשרות ואף מאות אלפים לסרטון. אז, ובהתאם לקריטריונים נוספים של יוטיוב, היא שולחת לכם בקשת הצטרפות לתכנית השותפים שלה- אדסנס. אם אתם מאשרים, היא תשתול פרסומות בסרטונים שלכם. כל אלף צפיות בסרטון שוות ערך לדולר אחד.

המשמעות של ערוץ יוטיוב עבור העסק

אם אתם עסק קיים, ישנה משמעות לא מבוטלת להכנסה פאסיבית דרך גוגל. ישנו צורך בהשקעה ראשונית של קבוצת סרטונים בעלי אופי שיווקי הנוגע לבית העסק שלכם, העלאתם ליוטיוב והפצתם ברשתות החברתיות. מרגע שהם צוברים כמות צפיות, העסק שלכם יכול להתפרסם ולהרוויח.

אז איך מתחילים?
הכל מתחיל מהמסר שלכם. שבו עם עצמכם ושאלו מהו הערך שהסרטון שלכם יכול להעניק לקהל הצופים או הלקוחות שלכם? איך אתם רוצים לתרום להם, לקדם אותם? לשם כך ולשם הצעדים הבאים, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ולהתייעץ על הדרך הטובה ביותר לשיווק וקידום ביוטיוב במספר טלפון 054-4573435 או במייל Shami@SuperFace.co.il

Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

קידום בפייסבוק והנגשת אתרים
הנגשה של אתרי אינטרנט מאפשרת לגולשים רבים בעלי מגוון רחב של לקויות כגון: ראייה, שמיעה, תנועה, למידה ועוד לגלוש באתר האינטרנט. SuperFace מדיה חברתית לעסקים מפרט:
דף פייסבוק עסקי - למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי
למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי, שמי אוסטרובסקי SuperFace מדיה חברתית לעסקים מסביר ומפרט. למידע היכנסו >
פייסבוק עסקי – כיצד משתמשים עסקים בפייסבוק ככלי לשיווק עסקי
אם גם אתם רוצים להבין כיצד משתמשים בעלי עסקים בדף העסקי שלהם בפייסבוק ככלי לשיווק, מיתוג וקידום העסק. Superface מסבירים, מפרטים ונותנים טיפים. לפרטים:

צור קשר: