העלאת סרטונים ברשת Youtube

יצירה והפצה של סרטונים ביוטיוב הינה אפשרות נאה להכנסה פאסיבית. עבור עסקים במיוחד, יצירה והעלאת סרטונים יכולים לסייע בהגדלת ההכנסות של בית העסק. במאמר הבא נלמד כיצד.

הכוח של יוטיוב כיום

יוטיוב היא פלטפורמת יצירה, הפצה והעלאת סרטונים המובילה בעולם: המסרים שלכם יכולים לגעת במיליוני אנשים ברחבי העולם. כך, אתם לא רק משפיעים ומעניקים ערך, אלא גם יכולים לייצר מזה כסף ובגדול. הפוטנציאל של סרטונים ביוטיוב הוא בלתי נלאה! מבחינת הכנסה נאמר, שעל כל מיליון צפיות ניתן להרוויח בממוצע אלף דולר.

הכלל הראשון ביצירת סרטון שיווקי

סרטון שיווקי הוא סרטון אשר משווק את בית העסק ואמור להזרים אליו לקוחות באמצעות תוכנו. הכלל הראשון הוא לחשוב איזה ערך מוסף אתם יכולים להעניק ללקוח הפוטנציאלי שלכם? מה תרצו ללמד אותו? האם תרצו להעניק לו בונוס או הנחה מיוחדת?

אורך והעלאת סרטונים

לאחר מכן ניתן לצלם סרטון - אורך של 2-3 דקות הוא האורך המומלץ לסרטון פתיחה. בהמשך ניתן לבנות סדרת סרטונים ביוטיוב אשר נוגעים לאופי בית העסק שלכם. העלאתם לערוץ היא פשוטה וקלה, קודם דרך פתיחת ערוץ והגדרתו כציבורי ואז לחיצה על כפתור "העלאה".

אפשרויות הפצת סרטונים
סרטונים ביוטיוב ניתן לשתף דרך כל פלטפורמה אינטרנטית: בלוג, אתר, פייסבוק ושאר הרשתות החברתיות הקיימות. בעצם השיתוף, אתם למעשה מגדילים את פוטנציאל הגדלת טווח הסרטונים שלכם לכמה שיותר אנשים וכך יכולים להרוויח יותר כסף.

ממשיך לעבוד עבורכם...
אם מדובר בסרטון בעל מסר נוגע ומשכנע, הקהל שלכם לא יישאר אדיש: הוא ימשיך להפיץ את הסרטון ברשת הלאה ויכתוב עליו תגובות מעולות שרק יחזקו אותו ויגרמו לעוד ועוד אנשים לצפות בו. כך, הסרטון שלכם ממשיך לעבוד בשבילכם פאסיבית, לחזק את תדמית העסק ולייצר לכם עוד כסף.

Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי 14.6.20
סקירת החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי - כל מה שמעניין אתכם >
עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי 31.5.20
סקירת החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי - כל מה שמעניין אתכם >
מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.

צור קשר: