פרטיות באינסטגרם - למה זה חשוב?

חשיפת המיקום שלנו עלולה להיות מסוכנת. נכון, כולנו מדווחים בכל רגע איפה אנחנו אוכלים, מבלים, נהנים וזזים מילימטר ימינה. מה הסיפור הגדול? יותר ויותר עבריינים משתמשים בנתונים שאנחנו מנדבים להם ומשתמשים בהם באופנים שאנחנו נעדיף להימנע מהם. אחוז הפריצות בארה"ב לבתים של גולשים שדיווחו שיצאו לחופשה בשנת 2014 היה הגבוה מאז ומעולם, ונתון זה נמצא בעלייה מתמדת בעולם כולו. חשוב לזכור שצ'ק אין לא מבוצע רק דרך פייסבוק, אלא גם באמצעות מספר אפליקציות נוספות והפופולרית ביניהן - אינסטגרם.

דיווח מיקום - צ'ק אין

אז כן, אם לא ידעתם, כאשר אתם מעלים תמונה באינסטגרם, קיימת אופציה אוטומטית לצירוף המיקום הנוכחי שלכם. בנוסף, למי מכם שיש חשבון באינסטגרם סביר להניח שהוא מחובר לחשבון הפייסבוק שלכם, וכך כל תמונה משותפת ברבים. גם אם הגדרות הפרטיות שלכם בפייסבוק הן "לחברים בלבד" עדיין פורצים מתוחכמים מספיק כדי לעלות על הדיווח שלכם. ההמלצה שלי: תימנעו מצ'ק אין - דיווח המיקום שלכם! הדרך לבטל את המיקום באינסטגרם היא בשלב של לפני פרסום התמונה - יש לכבות את הפונקציה של הוספת המיקום לתמונה כמו בדוגמא המצורפת:

לא רק אתם מדווחים
לפרנואידים שביניכם (ובצדק), ניתן לחסום את החשבון כולו מחשיפה פומבית לגולשים שאינם חברים שלכם, על ידי הגדרת חשבון האינסטגרם שלכם כפרטי. במצב זה גולשים שאינם חברים שלכם לא יוכלו לראות את התמונות והמידע שאתם מפרסמים בחשבון, ורק המידע הכללי יהיה חשוף. את ההגדרה ניתן לבצע באפשרויות החשבון באופציה האחרונה 'Privae Account'. 
טיפ פרטיות נוסף
אם אתם יוצאים לחופשה עם חברים או הילדים בעלי הסמארטפונים, בדקו שגם הם לא מדווחים איפה אתם נמצאים ואף מתייגים אתכם.


מאמרים נוספים שייתכן שיעניינו אותך:
קידום בפייסבוק
מודעות לידים בפייסבוק
ממשק הביקורות בפייסבוק

שינוי הפיד באינסטגרם
קידום בפייסבוק - מושגים בסיסיים

מעוניינים להרחיב את השיווק שלכם גם לרשת האינסטגרם? מוזמנים ליצור איתי קשר לייעוץ בנושא בנייד 054-4573435 או במייל Shami@SuperFace.co.il.


Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

קידום בפייסבוק והנגשת אתרים
הנגשה של אתרי אינטרנט מאפשרת לגולשים רבים בעלי מגוון רחב של לקויות כגון: ראייה, שמיעה, תנועה, למידה ועוד לגלוש באתר האינטרנט. SuperFace מדיה חברתית לעסקים מפרט:
דף פייסבוק עסקי - למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי
למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי, שמי אוסטרובסקי SuperFace מדיה חברתית לעסקים מסביר ומפרט. למידע היכנסו >
פייסבוק עסקי – כיצד משתמשים עסקים בפייסבוק ככלי לשיווק עסקי
אם גם אתם רוצים להבין כיצד משתמשים בעלי עסקים בדף העסקי שלהם בפייסבוק ככלי לשיווק, מיתוג וקידום העסק. Superface מסבירים, מפרטים ונותנים טיפים. לפרטים:

צור קשר: