עוקבים באינסטגרם

אין זה סוד כי שיווק ופרסום ברשת הם כיום תנאי הכרחי לכל עסק. אין זה משנה אם לרשותכם עומד המוצר הטוב ביותר, או שאתם מספקים שירות מצוין שאין לכם עליו מתחרים בשוק – כל עוד המידע הזה אינו מגיע לקהל היעד, הרי שאין לזה משמעות בפועל.

אם בעבר על מנת לשווק את העסק, היה צריך להשקיע סכומי עתק, מה שלא נתן הזדמנות שווה לעסקים קטנים. כיום עם התפתחות האינטרנט ניתן שוויון הזדמנויות לעסקים בכל הגדלים, והעולם הדיגיטלי עם אפליקציות כמו אינסטגרם, מאפשר להעביר מסר שיווקי לקהל רחב של גולשים. איך עושים זאת? להלן כמה טיפים נבחרים.

איך להשיג עוקבים באינסטגרם? 

היות ובאינסטגרם הכל מתחיל ונגמר בתמונות, הרי שעליכם להשקיע בעיצוב תמונת הפרופיל שלכם בעת בניית הפרופיל העסקי. חשוב לציין כי הצלחת הפרופיל שלכם מבוססת על היכולת לעורר עניין וסקרנות אצל הגולשים. זה מתחיל מהלוגו שישמש תמונת פרופיל. רשת זו מאפשרת להגיע גם לקהל מחוץ לישראל, במידה ואתם שואפים לפנות לקהל דובר אנגלית, רצוי כי תכתבו את הפוסטים ואת התגיות באנגלית. חשוב לשים דגש על בחירת תגיות פופולריות, היות והמשמעות של תגיות פופולריות היא יותר חשיפה וכפועל יוצא מכך – יותר עוקבים. אולם יש לציין, כי מדובר בעוקבים זמניים ולפרק זמן מוגדר. שימוש בתגיות אמנם יזכה אתכם בחשיפה, אך מדובר בחשיפה זמנית לה פג תוקף, לכן עליכם לעשות את המקסימום כדי לנצל את החשיפה ולהראות אטרקטיביים על מנת שהעוקבים אחריכם באופן זמני יבחרו לעקוב אחריכם תמיד.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך:
קידום בפייסבוק
שינוי הפיד באינסטגרם

מיתוג במדיה הדיגיטלית
קידום בפייסבוק - מושגים בסיסיים
קידום בפייסבוק לצורך קידום אורגני בגוגלהדרך לגרוף עוקבים באינסטגרם ובחינם

אם נתבסס על פסיכולוגיית ההמונים ונקשר אותה לאינסטגרם, הרי שככל שיהיו לעמוד העסקי יותר עוקבים, הוא יהפוך לאטרקטיבי יותר בעיני האחרים. יחד עם זאת לא כולם מתחילים עם כמות אסטרונומית של עוקבים וכדי להשיג אותם יש לפעול להשגת נראות. כיום עומדות בפני משווקים מגוון אפשרויות לפרסום עסק באינסטגרם, חלקן בתשלום וחלקן ניתנות בחינם. יחד עם זאת יש לציין, כי על אף שהשגת עוקבים ללא השקעת עלויות עלולה לקחת יותר זמן, זוהי דרך טובה יותר לבסס את העסק וכן לצבור לו מוניטין אורגני ועקבי. מעבר לכך, שעוקבים הנקנים בתשלום היא אסטרטגייה שגוייה ופסולה לטווח ארוך, ובפועל תפגע במוניטין העסק (בכל הפלטפורמות החברתיות). 

אם אתם מעוניינים ליצור פעילות שיווקית באינסטגרם או לשדרג את הקיימת, אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר בטלפון נייד: 054-4573435 או לכתובת לי למייל: Shami@SuperFace.co.il בכדי לדעת יותר.
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.
שאלה תשובה - מה תפקידו של יועץ שיווקי
בעקבות דיון שעלה בקבוצת פייסבוק נטוורקינג ויין על תפקידו של יועץ שיווק העליתי לפה את ההתייחסות שלי, מוזמנים להגיב >
דף פייסבוק עסקי - איך מתייגים?
איך מתייגים דפים עסקיים בפייסבוק? איך מקיימים קידום בפייסבוק? גם העסק שלכם יכול לקבל הפניות חמות שיניבו עסקאות מוצלחות ורווחים גדולים. לפרטים היכנסו:

צור קשר: