כפתור ה-BUY של טוויטר

מדי יום מנסות הרשתות החדשות לפתח ולהעצים את עצמן בהתאם לזמן ולתקופה. המגמה החדשה היא לנסות ולהיות יותר מרשת חברתית בעבור הגולש, ולראיה ניתן לבחון את כפתור BUY  ברשתות החברתיות, כפתור אשר מאפשר לגולשים לבצע רכישות ברחבי האינטרנט באמצעות כמה לחיצות בודדות. החלוצים של המאפיין החדש הזה הם חברת המיקרו-בלוגינג "טוויטר" אשר הייתה ידועה עד היום בעיקר בהיותה רשת חברתית המאפשרת לגולשים לפרסם את מחשבותיהם בתמציתיות (לא יותר מ-160 תווים) ולשתף אותם עם החברים העוקבים אחריהם או העולם כולו. לאחרונה הם השיקו את כפתור ה-BUY  ועוררו סנסציה בעולם הרשתות החברתיות. 

היתרונות שבכפתור עבור המשתמשים

היתרון הראשי שלנו, המשתמשים, הוא זמינות הקנייה. כמו כל עסקה המתבצעת באינטרנט, אנו נהנים מרכישות שלא מצריכות מאתנו דבר  מלבד לחיצה על כפתור העכבר או המקלדת. המשלוח מגיע אל פתח ביתנו ללא מאמץ. היתרון שנוסף לחוויית הקנייה באינטרנט הוא יתרון הפרסום הממוקד; אנחנו לא נחשפים לאלפי מוצרים שלא מעניינים אותנו אלא נחשפים רק  לתוכן שבחרנו להיחשף אליו, תוכן המזוקק עבורנו ועבור תחומי העניין שלנו. כמו כן, אנחנו נהנים מרכישה מאובטחת ומוגנת השומרת על הפרטים האישיים שלנו מכל משמר.

היתרונות שבכפתור עבור המפרסמים

ראשית, הרווח העיקרי הוא של טוויטר. הם כאמור מתפתחים ומתקדמים וחולשים על תחומים רבים יותר בחוויה האינטרנטית מאשר בעבר. שנית, התנועה לאתר גדלה, הם זוכים באור מן ההפקר כאשר סלבריטאי גדול מפרסם ומוכר מוצר חדשני ומעניין דרך הפלטפורמה שלהם. המרוויחים הנוספים, הם כמובן המפרסמים. במעט מאד מאמץ הם מגיעים אל פלח השוק המותאם למוצר שלהם במדויק והמכירות מתבצעות מעצמן. 

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם:
קידום בפייסבוק
הנעה לפעולה חדשה בפייסבוק

מודעות CANVAS בפייסבוק
מודעות LOCAL AWARENESS בפייסבוק
אבטחת חשבון בפייסבוק


איך מתבצעת הרכישה?
אתם כמשתמשי טוויטר מוסרים לחברה את הפרטים האישיים שלכם לרבות כתובת למשלוח ואמצעי תשלום (אשר נשמרים במאגר מסווג ובטוח לחלוטין). כאשר מישהו שאתם נוהגים לעקוב אחריו (חברה גדולה, מוזיקאי או סלבריטאי) מפרסם מוצר כלשהו בתור ציוץ בטוויטר, יופיע לכם כפתור ה-BUY  ליד המוצר ויאפשר לכם לבצע רכישה מידית. לדוגמא, אם אומן אהוב עליכם מפרסם את האלבום החדש שלו בציוץ קצר בטוויטר, אתם תוכלו ללחוץ על כפתור הרכישה, תובלו לדף המוצר שם עליכם לאשר את הרכישה שלכם והמוצר ישלח אליכם הביתה. מדובר בתהליך פשוט וקל שמייעל את תהליך הקנייה ואף מקרב אליכם וחושף אתכם כמשתמשים למוצרים הקרובים לתחומי העניין שלכם. 


SuperFace מדיה חברתית לעסקים מתמחה בקידום ושיווק עסקים במדיה החברתית. רוצים לקדם את העסק שלכם? אל תהססו לפנות להתייעץ בנייד 054-4573435 או במייל Shami@SuperFace.co.il


Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.
שאלה תשובה - מה תפקידו של יועץ שיווקי
בעקבות דיון שעלה בקבוצת פייסבוק נטוורקינג ויין על תפקידו של יועץ שיווק העליתי לפה את ההתייחסות שלי, מוזמנים להגיב >
דף פייסבוק עסקי - איך מתייגים?
איך מתייגים דפים עסקיים בפייסבוק? איך מקיימים קידום בפייסבוק? גם העסק שלכם יכול לקבל הפניות חמות שיניבו עסקאות מוצלחות ורווחים גדולים. לפרטים היכנסו:

צור קשר: