דף פייסבוק עסקי - למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי

קיימים לא מעט אנשים שמשתמשים בפייסבוק לצורך מטרות עסקיות, שיווקיות ומכירתיות. הפלטפורמה הזאת הוכיחה עצמה כמשתלמת ולכן עוד ועוד בעלי עסקים עושים בה שימוש. לשם ניהול פעילות עסקית פייסבוק מקצה כלים רבים ואפשרויות נרחבות, ויחד עם זאת יש עדין אנשים המנסים לנהל פעילות עסקית דרך הפרופיל הפרטי. אז מה בעצם ההבדלים, ומה היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאפשרויות?

שיווק בפייסבוק באמצעות דף עסקי

כל בעל עסק המוכר שירותים או מוצרים יכול לפתוח בחינם דף עסקי בפייסבוק. פתיחת דף עסקי אינה כרוכה בתשלום והיא פעולה קלה למדי לביצוע. בכדי לפתוח דף עסקי בפייסבוק עליכם להיות בעלי פרופיל אישי. דף עסקי הוא כלי אדיר ליצירת מותג ברשת, ובעזרת ממשק הפרסום ניתן להשיג יעדים ומטרות שהוגדרו. לאחר הקמת דף עסקי, וחשוב כמובן לעשות זאת בצורה מקצועית, ניתן להתחיל לעשות שימוש בממשק הפרסום, ולנהל קמפיינים ממוקדי קהל יעד ומטרות.
דף עסקי צריך לצבור אוהדים על מנת להעצים את יכולת החשיפה שלו. כל בעל דף עסקי יכול לראות ניתוח של אפקטיביות הפעילויות הנעשות בדף, בין אם כרוכות בשימו שבמערכת הפרסום ובין אם לא.

שיווק בפייסבוק באמצעות פרופיל פרטי

על פי ההגדרות של פייסבוק אסור לנהל פעילות מפרופיל פרטי, ופרופיל שיעשה זאת עשוי למצוא עצמו מושעה ומוחלף באופן אוטומטי בפורמט של דף עסקי. בכל זאת יש אנשים שמנהלים פעילות עסקית בפייסבוק מדף פרטי, וזאת לאור כמה יתרונות. פרופיל פרטי הוא אישי יותר. כאשר מעלים פוסט באמצעות פרופיל פרטי, סביר כי תהיה פחות רתיעה לתוכנו. אין מה לעשות, חלקנו הגדול עדין מעדיף שלא להיחשף לתכנים פרסומיים, וטקסט שיווקי מפרופיל פרטי יכול להיות למראית עין טקסט יותר אובייקטיבי.
באמצעות פרופיל אישי ניתן להזמין באופן יזום חברים, דבר שאינו אפשרי לביצוע באמצעות דף עסקי. כמו כן יש לא מעט קבוצות, פורומים ודיונים אשר ניתן להשתתף בהם רק באמצעות פרופיל פרטי ולא באמצעות דף עסקי. השימוש בפרופיל פרטי קל ונוח, ואינו דורש הכרות עם מערכת הפרסום של פייסבוק.

מעוניינים בשיווק ממוקד? רוצים להגיע לקהל לקוחות רלוונטי ורחב, להיחשף להזדמנויות עסקיות חדשות? אתם מוזמנים ליצור קשר עם SuperFace מדיה חברתית לעסקים בנייד 054-4573435 או במייל Shami@SuperFace.co.il ולהתייעץ על קידום, שיווק ופרסום העסק שלכם בפייסבוק.


Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי 14.6.20
סקירת החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי - כל מה שמעניין אתכם >
עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי 31.5.20
סקירת החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי - כל מה שמעניין אתכם >
מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.

צור קשר: