פייסבוק עסקי – כיצד משתמשים עסקים בפייסבוק ככלי לשיווק עסקי

אין עוד פלטפורמה טובה כמו פייסבוק על מנת להגיע למספרים אסטרונומיים של לקוחות קצה בארץ ובעולם. פייסבוק היא גם הדרך הטובה ביותר לפלח את שוק הלקוחות הרלוונטי לכל חברה ולנהל קשר אישי מול אותם אנשים. הרשת החברתית הגדולה בעולם מציעה מגוון אפשרויות ויתרונות עבור בתי עסק גדולים כקטנים.

אתגרים של חברות בפייסבוק מציפים את הפיד של כל משתמש חדשות לבקרים ויש לכך סיבה טובה. לדוגמה, תחרויות בפייסבוק עובדות על אחד הרגשות החזקים ביותר של יצור תבוני – תקווה. האדם הפרטי יודע שהסיכוי לזכות בטבעת יהלום בעקבות שיתוף היא מינורית אך ההשקעה הנדרשת ממנו לשם כך היא מעטה וכולם מרוויחים ממנה. הוא ימשיך להתעדכן ולעקוב אחר התחרות והדף העסקי ירוויח פרסום חינמי עם עלות של מוצר אחד או שניים שיוענקו לזוכה המשתף.

דף פייסבוק עסקי - תמונה אחת שווה אלף מילים

בעולם המדיה החברתית מהירות ומיידיות הן שם המשחק. לקוחות אוהבים לקבל את כל המידע עבור מוצר מסוים במינימום מאמץ. תמונה טובה או סרטון קצר הן דרכים נפלאות להגיש את המידע ללקוח הקצה מבלי להלאות בפרטים משמימים או מילים קטנטנות שהוא קורא על מסך הטלפון שלו. בנוסף, קל יותר עבור מי שירצה בכך לשתף תמונה או לתייג אדם אחר מאשר בתוכן כתוב. 


עדכונים שוטפים בדף העסקי בפייסבוק

דף פייסבוק המתעדכן רבות יהיה מוצלח יותר ויניב יותר מעורבות ועניין של הגולשים. יחד עם זאת חשוב לזכור שהלקוחות הפרטיים מעוניינים לרוב בתוכן חברתי בעת הגלישה בפייסבוק ולעיתים ריבוי מסרים פרסומיים ושיווקיים עלול להיתפס כלא אמין ולא איכותי. מומלץ ביותר לפרסם כמות קבועה של עדכונים בתהמיל תוכן מגוון - חברתי, שיווקי ומכירתי. 

דף פייסבוק עסקי - ביזנס אנד פלז'ר

פייסבוק - כשמה כן היא, רשת חברתית וחברית. על מנת למתג את העסק כנגיש רצוי לעשות שימוש באפליקציית המסנג'ר עבור הלקוחות, בזמינות  גבוהה ככל הניתן. כאשר לקוח מעוניין לרכוש מוצר או לשאול שאלות, נעים הרבה יותר לדבר עם בנאדם מאשר לכתוב על גבי העמוד בפומבי. מומלץ וכדאי לעודד תקשורת ישירה עם העסק בצ'אט פרטי על מנת לשדר נגישות.

אם גם אתם רוצים להבין כיצד משתמשים בעלי עסקים בדף העסקי שלהם בפייסבוק ככלי לשיווק, מיתוג וקידום העסק. צרו קשר עם superface מדיה חברתית לעסקים בכתובת מייל: shami@superface.co.il או התקשרו: 054-4573435!

תוכן מקצועי נוסף שיכול לעניין אותך:
שיווק בפייסבוק
קידום בפייסבוק
קורס פייסבוק
קידום ממומן בפייסבוק
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי 14.6.20
סקירת החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי - כל מה שמעניין אתכם >
עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי 31.5.20
סקירת החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי - כל מה שמעניין אתכם >
מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.

צור קשר: