הוספת מנהל בחשבון פרסום בפייסבוק

פייסבוק  מאפשרת לבעלי דפים עסקיים ליצור קמפיינים של פרסום בתשלום. בכדי לעשות זאת על בעל הדף העסקי ליצור חשבון פרסום באמצעות הפרופיל הפרטי שלו. יש פעמים בהן עולה צורך להוסיף מנהל נוסף בעל הרשאות שונות לחשבון הפרסום. צורך זה עולה באם על העסק אחראיים יותר מגורם אחד וכאשר הדף העסקי מנוהל על ידי מנהל מדיה חיצוני (כמוני למשל...)

סוגי הרשאות בחשבון פרסום בפייסבוק

חשבון הפרסום בפייסבוק נוצר באופן אוטומטי מייד לאחר הקמת קמפיין פרסומי ראשון, או בעת הקמה ראשונית של החשבון. כאשר בוחרים להוסיף לחשבון זה הרשאות עבור גורם נוסף, חשוב לעשות זאת רק לאחר שמבינים את משמעות כל הרשאה:

• הרשאת מנהל – זוהי ההרשאה המקיפה ביותר, והיא כוללת את מכלול האפשרויות הבאות: עריכת אמצעי תשלום, ניהול הרשאות מנהל, יצירה ועריכה של מודעות, גישה לדוחות, הצגת מודעות. חשוב לציין כי מנהל בעמוד לא יוכל להיכנס לחשבון הפרטי של מנהל אחר בעמוד, או לחשבון כל אדם אשר קיבל הרשאות בעמוד.
• הרשאת מפרסם – הרשאה מעט מוגבלת בהשוואה להרשאת מנהל והיא כוללת את האפשרויות של יצירה ועריכה של מודעות, גישה לדוחות והצגת מודעות.
• הרשאת אנליסט – זוהי רמת הרשאה מוגבלת אשר כוללת רק את האפשרות להצגת מודעות ומספקת גישה לדוחות.

לנוחיותכם טבלה המתאתרת את שלושת תפקידי הניהול בחשבון הפרסום וההרשאות הניתנות לכל תפקיד:
כיצד מוסיפים מנהל בדף עסקי בפייסבוק 

על מנת להוסיף מנהל (עבור כל סוגי ההרשאות), יש לעבור להגדרות הפרסום במנהל המודעות (קישור בסוף המאמר). בחלק התחתון של מנהל המודעות, תחת תפקידים בחשבון המודעות יש לבחור באפשרות "הוספת אדם". בשלב הבא יש להוסיף את שם האדם (על פי שמו בדף הפייסבוק האישי שלו) או את כתובת הדואר האלקטרוני באמצעותה הוא מתחבר לפייסבוק. בשלב הבא יפתח חלון ובו אפשרות לבחירת רמת ההרשאות על פי תפקיד האדם בחשבון: מנהל, מפרסם או אנליסט. לאחר לחיצה על כפתור שלח, יתווסף אדם זה לחשבון והוא יהיה בעל הרשאות בהתאם לסוג התפקיד שבו הוסף. אדם זה יקבל הודעה בפייסבוק כי הוסיפו אותו לניהול חשבון הפרסום.

שינוי הרשאות בפייסבוק

ניתן בכל עת לבצע שינוי הרשאות עבור אדם שהוסף לחשבון, כמו גם להסיר מנהל לחלוטין. שינוי או הסרה מתבצע גם הוא מאותו מקום בו ניתן להוסיף מנהל לעמוד.

קישור להגדרות מנהל הפרסום: https://www.facebook.com/ads/manager/account/settings

SuperFace מדיה חברתית לעסקים מומחים בקידום, פרסום ושיווק בתי עסק ברשתות החברתיות ככלל ובפייסבוק בפרט, אנו נפיק את המיטב מהפרסום בעבור בית העסק שלכם. לפרטים ולתיאום פגישת ייעוץ, צרו קשר בנייד 054-4573435 או באמצעות כתובת המייל Shami@SuperFace.co.il

מאמרים נוספים שיעניינו אותך:

שיווק בפייסבוק
קידום בפייסבוק
קורס פייסבוק
קידום ממומן בפייסבוק
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי 14.6.20
סקירת החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי - כל מה שמעניין אתכם >
עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי 31.5.20
סקירת החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי - כל מה שמעניין אתכם >
מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.

צור קשר: