דף פייסבוק עסקי - איך מתייגים?

כאשר מתייגים אדם בפוסט, תמונה או סרטון, אותו גולש מקבל על כך עדכון, בין אם בכך שהפוסט מופיע אצלו בציר הזמן האישי, בניוז פיד ובין אם באמצעות קבלת התראה (Notification). תיוג גולשים מאפשר ליידע ולעדכן גולשים כי העלית פוסט הנוגע להם או תמונה / סרטון בה הם מצולמים. בנוסף התיוג מאפשר לכל אדם אשר רואה אותו לעבור בלחיצה על הקישור לפרופיל המתויג.

השפעת התיוג על ציר הזמן בפייסבוק

פעולת התיוג באופן כללי מייצרת קישור לדף של אותו גורם שתויג, בין אם מדובר על פרופיל פייסבוק פרטי ובין אם דף עסקי. בכל פרופיל פרטי וכמו כן עבור דף עסקי ניתן להגדיר בהגדרות הרלוונטיות איך התיוג ישפיע על ציר הזמן והחשיפה שלו. לא תמיד מתאים לנו שתיוג שלנו על ידי גורמים שונים יופיע אצלנו בפייסבוק, ולכן קיימת אפשרות להתנות את הופעת התיוג בניוז פיד ובציר הזמן באישור שלנו או לאסור לחלוטין הופעה של תיוגים חיצוניים. נושא זה נכון גם עבור פרופילים אישים וגם עבור דפים עסקיים.

הגדרות תיוג בדפים עסקיים בפייסבוק

בעלי דפים עסקיים רבים מעלים מעת לעת תמונות וסרטוני וידאו בהם מופיעים הגולשים. יש מצבים בהם תמונות אלו יועלו ישירות על ידי הגולשים. באם מעוניינים לתייג אדם בתמונה שעלתה לדף עסקי ראשית כל יש לאפשר זאת ברמת ההגדרות.
על מנת לעדכן בהגדרות כי גולשים יוכלו לתייג בתמונות אשר פורסמו על ידי העמוד העסקי, יש להיכנס להגדרות העמוד, שם תופיע אפשרות "יכולת תיוג" (Tagging Ability). תחת אפשרות זו יש לסמן V על מנת שגולשים יוכלו לתייג תמונות שפורסמו בעמוד העסקי.

תיוג תמונה בדף עסקי בפייסבוק

על מנת לתייג עצמך או אדם אחר בתמונה שהועלתה בדף עסקי, יש להגיע לעמוד בו מפורסמת התמונה. בחלק התחתון של התמונה יופיעו מספר אפשרויות, כאשר אחת מהן היא "תיוג" (אפשרות זו מופיעה רק באם על פי הרשאות הדף גולשים יכולים לבצע בו תיוג תמונות). לחיצה על כפתור זה תפתח חלון בו ניתן לכתוב את שם הפרופיל שברצונך לתייג. 
מנהלי עמודים עסקיים יוכלו לתייג גולשים רק במידה והם מחוברים כחברים בפייסבוק כגולשים פרטיים, או לחילופין במידה ואותו גולש הגיב לפוסט בו תרצו לתייגו. 

SuperFace מדיה חברתית לעסקים בעלי ותק עשיר בתחום השיווק, הפרסום, המיתוג והקידום בפייסבוק. אם גם אתם רוצים למנף את העסק שלכם ולהרוויח קהל לקוחות רב צרו קשר בנייד 054-4573435 או באמצעות כתובת המייל Shami@SuperFace.co.ilתוכן מקצועי נוסף שיכול לעניין אותך:
שיווק בפייסבוק
קידום בפייסבוק
קורס פייסבוק
קידום ממומן בפייסבוק
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

קידום בפייסבוק והנגשת אתרים
הנגשה של אתרי אינטרנט מאפשרת לגולשים רבים בעלי מגוון רחב של לקויות כגון: ראייה, שמיעה, תנועה, למידה ועוד לגלוש באתר האינטרנט. SuperFace מדיה חברתית לעסקים מפרט:
דף פייסבוק עסקי - למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי
למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי, שמי אוסטרובסקי SuperFace מדיה חברתית לעסקים מסביר ומפרט. למידע היכנסו >
פייסבוק עסקי – כיצד משתמשים עסקים בפייסבוק ככלי לשיווק עסקי
אם גם אתם רוצים להבין כיצד משתמשים בעלי עסקים בדף העסקי שלהם בפייסבוק ככלי לשיווק, מיתוג וקידום העסק. Superface מסבירים, מפרטים ונותנים טיפים. לפרטים:

צור קשר: