פייסבוק - שדרוג ממשק פתקים

פייסבוק, בהיותה רשת חברתית המפתחת כל הזמן ממשקים ואפשרויות מתקדמות עבור הגולשים, הודיעה לאחרונה על התפתחות בכלי נוסף, הפתקים (Notes). התפתחות זו מאפשרת לאותם פתקים, אשר נרחיב עליהם בהמשך, להראות טוב יותר, ולאפשר לגולשים יכולת ביטוי נרחבת וויזואלית באופן משופר.


מה זה בכלל פתקים בפייסבוק?

כלי הפתקים הוא כלי המאפשר כתיבת טקסטים ארוכים, המאפשרים יצירת בלוג בתוך הפרופיל הפייסבוק האישי ובתוך דפים עסקיים. כלי זה הושק די מזמן, על מנת לתת מענה נוסף לגולשים, עקב העובדה כי פוסטים רגילים בפייסבוק היו בעלי מגבלת תווים. כלי ליצירת הפתקים נועד לאפשר לגולש להתבטא יותר בחופשיות, וללא הגבלת אורך הטקסט. חשוב לציין כי תוכן הפתקים נסרק בגוגל, דבר המוסיף גם הוא לתפוצה ברשת האינטרנט.


התפתחויות בממשק הפתקים כיום

לאחר העדכון האחרון שבוצע בנושא על ידי פייסבוק, הפך ממשקל הפתקים לידידותי יותר עבור הגולש, והוא מאפשר מגוון רחב של אפשרויות. כרגע קיימת אפשרות להוספת תמונת שער עבור כל פתק (או אם תרצו פוסט בבלוג), ניתן ליצור כותרת ראשית לטקסט וכותרות משנה. קיימת אפשרות להצגת הטקסט בחלוקה לנקודות (תבליטים), לעשות שימוש בפונטים שונים בגדלים שונים, ליצור הבלטות של הטקסט, למסגר טקסט, ולסדר בצורה ויזואלית את הטקסט במגוון אפשרויות נוספות. כמו כן ניתן להוסיף לטקסט קישורים, ולהעביר באופן הזה גולשים מהפייסבוק לאתר האינטרנט לכם.


לכל סוג תוכן
הפתקים יכולים לשמש לפרסום ושיתוף של כל סוג תוכן. יש גולשים שמעוניינים לחלוק עם חבריהם או עם הגולם הגיגים שונים, אחרים משתמשים בכלי זה לפרסום מתכונים, חוויות שונות, דעות על נושאים מגוונים, עדכוני חדשות וכדומה. בזירה העסקית מותגים רבים עושים שימוש בפתקים להעברת אינפורמציה בצורה יותר נרחבת לגולשים. מסעדות מפרסמות של את התפריטים שלהם, חברות טיולים מפרסמות אינפורמציה על יעדים מובילים וכדומה.


שיתוף הגולשים בפתקים
בדומה לכל טקסט, תמונה, או סרטון הנוצר בפייסבוק, גם את התוכן שנכתב על גבי הפתקים ניתן לשמור ולשתף עם הגולשים. קיימת אפשרות ליצירת רשימת האנשים עימם אתה רוצה לשתף את הטקסט, תיוג חברים ועוד. כיום ניתן ליצור את הפתקים בשימוש במחשב, והם ניתנים לצפייה גם דרך המכשירים הסלולריים.


מינוף הפתקים לצרכים שלך - אנו ב- SuperFace מתמחים בהשאת ערך לגולשים מכל כלי ברשת החברתית פייסבוק, ומספקים הדרכות לצד ניהול דפים. ליצירת קשר פנו עוד היום טלפון: 054-4573435 כתובת מייל: Shami@SuperFace.co.il


תוכן מקצועי נוסף שיכול לעניין אותך:
שיווק בפייסבוק
קידום בפייסבוק
קורס פייסבוק
קידום ממומן בפייסבוק
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.
שאלה תשובה - מה תפקידו של יועץ שיווקי
בעקבות דיון שעלה בקבוצת פייסבוק נטוורקינג ויין על תפקידו של יועץ שיווק העליתי לפה את ההתייחסות שלי, מוזמנים להגיב >
דף פייסבוק עסקי - איך מתייגים?
איך מתייגים דפים עסקיים בפייסבוק? איך מקיימים קידום בפייסבוק? גם העסק שלכם יכול לקבל הפניות חמות שיניבו עסקאות מוצלחות ורווחים גדולים. לפרטים היכנסו:

צור קשר: