הוספת מנהל לעמוד אוהדים עסקי בפייסבוק

כמה פעמים נכנסתם לממשק ניהול העמוד העסקי שלכם, וגיליתם ששוב הכל השתנה? ממשק ניהול עמודים עסקיים בפייסבוק משתנה באופן תדיר, לכן הכנסתי עבורכם מדריך זה ונוספים שיעודכנו באופן קבוע בהתאם לממשק העדכני בפייסבוק.

הוספת מנהל בעמוד אוהדים עסקי

לעיתים אנו מעוניינים להוסיף מנהל נוסף לעמוד על מנת שיסייע בניהול העמוד העסקי או ינהל את עמוד הפייסבוק עבורנו. לנוחיותכם, מדריך מעודכן להוספת מנהל לעמוד העסקי בפייסבוק. 
בשלב הראשון, על מנת להקל על התהליך אני ממליץ להוסיף את מנהל העמוד המיועד כחבר אישי לפרופיל הפייסבוק שלכם, באופן זה יהיה קל יותר להוסיף את אותו משתמש כמנהל בעמוד. במידה ולא מוסיפים, יש לבדוק מהו המייל איתו המנהל החדש נכנס לפייסבוק (Facebook Login E-mail).

תהליך הוספת מנהל 

1. בתפריט הניהול העליון יש להיכנס להגדרות העמוד 'Settings' ובעברית 'הגדרות'


2. בשורת התפריטים שתיפתח יש ללחוץ על האפשרות 'Page Roles' ובעברית 'תפקידי ניהול'


3. בתיבה הריקה יש להזין את שם הפרופיל כפי שמופיע בפייסבוק. השם יזוהה רק במידה ואתם חברים בפרופיל האישי שלכם. במידה ולא ניתן להקיש את מייל הכניסה שלו לפייסבוק (Facebook Login E-mail).


4. יש לבחור את תפקיד הניהול הרלוונטי. חשוב מאוד: הגדרת פרופיל אחר כמנהל - Admin תאפשר לפרופיל להסיר את המנהלים האחרים ולקבל שליטה בעמוד. יש לבצע הגדרה זו רק בתנאי שיש לכם אמון מלא באותו מנהל חדש. אלו הן ההרשאות לכל תפקיד:

(מתוך פייסבוק)


5. לסיום יש ללחוץ על 'Save' ובעברית 'שמור', ולהזין את סיסמת החיבור האישית שלך לפייסבוק.

הסרת מנהל בעמוד אוהדים עסקי
1. על מנת להסיר מנהל מעמוד האוהדים העסקי שלך יש לבצע את השלבים 1 ו-2, וללחוץ על סימן ה-X ליד שם המנהל.
2. לסיום יש ללחוץ על 'Save' ובעברית 'שמור', ולהזין את סיסמת החיבור האישית שלך לפייסבוק.

המלצה חמה - אבטחת חשבון הפייסבוק
לפני כל הוספת מנהל לעמוד האוהדים העסקי שלך, שלח לו את מדריך האבטחה של SuperFace על מנת למנוע פריצה לחשבון שלו ומשם השתלטות על העמוד העסקי שלך. ואם החשבון שלך עדיין לא מאובטח... לא הגיע הזמן?תוכן מקצועי נוסף שיכול לעניין אותך:
שיווק בפייסבוק
קידום בפייסבוק
קורס פייסבוק
קידום ממומן בפייסבוק
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.
שאלה תשובה - מה תפקידו של יועץ שיווקי
בעקבות דיון שעלה בקבוצת פייסבוק נטוורקינג ויין על תפקידו של יועץ שיווק העליתי לפה את ההתייחסות שלי, מוזמנים להגיב >
דף פייסבוק עסקי - איך מתייגים?
איך מתייגים דפים עסקיים בפייסבוק? איך מקיימים קידום בפייסבוק? גם העסק שלכם יכול לקבל הפניות חמות שיניבו עסקאות מוצלחות ורווחים גדולים. לפרטים היכנסו:

צור קשר: