דרך חדשה לארגן את התמונות בפייסבוק

אחד הדברים שאנשים בכלל וההורים בפרט נהנים לעשות בפייסבוק הוא לשתף תמונות של ילדיהם. זוהי דרך באמצעותה יכולים ההורים להפיץ את השמחה בחייהם בהתפתחות ילדיהם בקרב משפחה וחברים. תמונות אלו יקרות ערך עבור ההורים, והן מהוות מזכרת נהדרת הנשמרת לאורך השנים. אני לא אעסוק בדיון עד כמה נכון לחשוף את תמונות ילדינו ובאלו מצבים, כיוון שעל כך הדיון ארוך.

תמונות מבוזרות

עד לא מזמן, היה קושי גדול עבור אותם ההורים להצליח ולרכז במקום אחד את תמונות ילדיהם. בעיה זו נבעה גם מהקושי לשתף בתמונות אלו את כל מכריהם, ומכרי בני זוגם. על מנת שכל מי שהייתם רוצים שייחשף לתמונות אכן יצפה בהם, היה צורך בהגדרה ידנית של אותם הגולשים, דבר אשר הפך את העניין לפעולה מורכבת ומסובכת, אפשרות שמירת התמונות באלבומים לא יצרה פתרון מספק. בסקר שערכו צוותי פייסבוק נמצא כי תופעה זו אכן קיימת עבור מרבית ההורים, ועלה צורך למציאת דרך קלה ונוחה יותר לארגון תמונות בפייסבוק. צורך נוסף שעלה מהסקר העיד על רצון ההורים ליצור עבור כל ילד אלבום תמונות, שבו ניתן יהיה לשמור תמונות לאורך שנות התפתחותו.

פתרון ייעודי עבור תמונות משפחתיות

בחודשים האחרונים עמלו צוותי הפיתוח בפייסבוק ליצירת ממשק נוח יותר לשימור והפצת תמונות ילדים ומשפחה. ממשק זה מאפשר תיוג תמונות כל ילד בתגית מיוחדת, אשר שמה ניתן לבחירת ההורה. יש הורים שבוחרים שתגית זו תציין את שמו של הילד. תיוג זה מאפשר לכל התמונות שתויגו בו להיאסף לתוך אלבום תמונות ייעודי (scrapbook). הורה שתייג את ילדו בתגית יכול לבחור למי תשותף התמונה.

מה מאפשר ארגון התמונות החדש
• יצירת אלבום תמונות לילד המשותף לשני בני הזוג
• בחירת שם התגית, באמצעותה יתויגו התמונות הרלוונטיות
• אפשרות בחירה אילו תמונות לתייג 
• רק בעלי האלבום (ההורים) יוכלו לתייג לתוכו תמונות
• טיפים נוספים המוצעים על ידי פייסבוק לבעלי האלבום, לטובת ניהול קל ונוח יותר.


יצירת אלבום משפחתי – איך מתחילים
על מנת לתייג את ילדיכם באלבום תמונות, ראשית יש להגדירו כבן משפחה בפרופיל הפייסבוק. לאחר מכן יש לגשת ללשונית אודות, ולבחור באפשרות משפחה ומערכות יחסים. בשלב הבא יש ללחוץ על יצירת אלבום. לחיצה על כפתור צא לדרך תאפשר גם הוספת בן או בת זוג. כך ניתן ליצור אלבום תמונות ייעודי בור כל ילד בנפרד, בלחיצה על כפתור צור אלבום המצוי ליד שמו. הנה סרטון ההסבר של פייסבוק לשימושכם:

ארגון תמונות מקצועי, מעוניין ליצור אלבום תמונות שיהווה מזכרת נהדרת? SuperFace מדיה חברתית לעסקים מתמחה בהדרכות אישיות למגזרים רבים. ליצירת קשר פנו עוד היום טלפון 054-4573435 כתובת מייל: Shami@SuperFace.co.il.


תוכן מקצועי נוסף שיכול לעניין אותך:
שיווק בפייסבוק
קידום בפייסבוק
קורס פייסבוק
קידום ממומן בפייסבוק
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

קידום בפייסבוק והנגשת אתרים
הנגשה של אתרי אינטרנט מאפשרת לגולשים רבים בעלי מגוון רחב של לקויות כגון: ראייה, שמיעה, תנועה, למידה ועוד לגלוש באתר האינטרנט. SuperFace מדיה חברתית לעסקים מפרט:
דף פייסבוק עסקי - למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי
למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי, שמי אוסטרובסקי SuperFace מדיה חברתית לעסקים מסביר ומפרט. למידע היכנסו >
פייסבוק עסקי – כיצד משתמשים עסקים בפייסבוק ככלי לשיווק עסקי
אם גם אתם רוצים להבין כיצד משתמשים בעלי עסקים בדף העסקי שלהם בפייסבוק ככלי לשיווק, מיתוג וקידום העסק. Superface מסבירים, מפרטים ונותנים טיפים. לפרטים:

צור קשר: