אפליקציית פייסבוק חדשה לסרטוני וידאו RIFF

אחת החוויות הבסיסיות המתאפשרת בשימוש בפייסבוק היא יצירת קשר באמצעים טקסטואליים וויזואליים ושיתוף מהנה של התוצרים עם החברים. מפתחי פייסבוק, אשר עומלים כל יום על יצירת עוד ועוד אפליקציות, שירחיבו את האפשרות לחוות באופן מקסימאלי את ההנאה משימוש בפייסבוק, השיקו אפליקציה נוספת, והפעם בעולם הסרטונים – אפליקציה בשם RIFF.

מאין עלה הרעיון

הנחת הבסיס של עובדי פייסבוק הייתה כי גולשים נהנים ליצור סרטונים ולשתף אותם עם חבריהם. הנחה זו, אשר כמובן נבדקה והוכחה כנכונה, יצרה את הרעיון לפיתוח אפליקציה מתקדמת עוד יותר. אפליקציה שתאפשר לקבוצת חברים ליצור יחד סרטונים, ולהגדיל את ההנאה מהיצירה ושיתופה. ככול שיותר אנשים יהיו מעורבים בהכנה של הסרטון, כך ייווצר סרטון טוב יותר שיוכל להיות משותף ומופץ לקהל רחב יותר. 

יצירת סרטונים בהמשכים

אפליקציה זו מספקת את האפשרות ליצירת כמה וכמה מקטעי סרטונים, אשר באמצעות תיוגם בתגית זהה, ששמה כמובן יקבע על פי בחירת יוצרי הסרטונים, יאוחדו לסרטון אחד בהמשכים. כך בעצם יכול כל אחד מהחברים ליצור עוד מקטע לסרטון, לתייג אותו בתגית, ולהוסיף אותו לרצף הסרטונים הקיים תחת תגית ייחודית זו. כל מי שמוריד את האפליקציה יכול להתחיל סדרת סרטונים משלו, או להוסיף סרטונים לרשימה קיימת. חשוב לציין כי רק חבריו בפייסבוק של מי שהתחיל את הסרטון יכולים להוסיף מקטעי סרטון לסרטון זה. תחת הגדרות האפליקציה קיימת אפשרות ליצירת סרטון, מחיקת סרטון שנוצר על ידך – סרטון שלם או מקטעים (קליפים) בודדים, ניתן לצפות בסרטון לכל אורכו, לדלג למקטעים רלוונטיים ולחזור אחורה לקטעים שאהבת, והנך מעוניין לצפות בהם שוב. 

שיתוף לקהל גולשים רחב
יתרון נוסף של האפליקציה היא ברמת השיתופיות שלה. כל גולש שמצרף מקטע סרטון מיד יכול לשתף גם את רשימת חבריו, וכך תפוצת כלל הסרטונים הממוקמת תחת התגית הולכת וגדלה.  לא קיימת הגבלה לכמות המקטעים שניתן להוסיף באמצעות האפליקציה, ואתם יכולים רק לדמיין לעצמכם את אפשרויות התפוצה הנרחבות שגורם זה יכול לייצר. ככול שרמת השיתופים של סרטון שנוצר באמצעות אפליקציית RIFF  גדולה, כך יקודם הסרטון ויזכה לתפוצה רחבה יותר. בחירת הסרטונים שתזכה להיחשף לה תלויה גם היא ברמת המעורבות של החברים וכמות השיתופים.

היכן ניתן להשיג את האפליקציה
לאחר השקת אפליקציית RIFF ניתן להוריד אותה למכשירים בטכנולוגיית אנדרואיד ו-iOs.
רוצה להיות גם מומחה לשיווק באמצעות אפליקציות פייסבוק? פנה עוד היום ל-SuperFace מדיה חברתית לעסקים. ליצירת קשר פנו עוד היום טלפון: 054-4573435 או בכתובת מייל Shami@SuperFace.co.il

Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

קידום בפייסבוק והנגשת אתרים
הנגשה של אתרי אינטרנט מאפשרת לגולשים רבים בעלי מגוון רחב של לקויות כגון: ראייה, שמיעה, תנועה, למידה ועוד לגלוש באתר האינטרנט. SuperFace מדיה חברתית לעסקים מפרט:
דף פייסבוק עסקי - למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי
למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי, שמי אוסטרובסקי SuperFace מדיה חברתית לעסקים מסביר ומפרט. למידע היכנסו >
פייסבוק עסקי – כיצד משתמשים עסקים בפייסבוק ככלי לשיווק עסקי
אם גם אתם רוצים להבין כיצד משתמשים בעלי עסקים בדף העסקי שלהם בפייסבוק ככלי לשיווק, מיתוג וקידום העסק. Superface מסבירים, מפרטים ונותנים טיפים. לפרטים:

צור קשר: