פייסבוק מסנג'ר - שיחות וידאו באפליקצייה

עד לא מזמן שיחות וידאו היו חזון עתידני, משהו שרואים בסרטי מדע בדיוני. בשנים האחרונות השירות נהיה זמין יותר ויותר אם בשיחות סלולריות בדור ה-3 ושנתיים האחרונות באמצעות מגוון רחב של אפליקציות למכשירים חכמים. פייסבוק לא מפספסת את השירות החשוב הזה והשיקה אתמול את שיחות הוידאו באמצעות אפליקציית המסנג'ר שלה.

שימוש פשוט וקל לתפעול

כאמור ביצוע שיחות הוידאו מתבצע באפליקציית המסנג'ר של פייסבוק. ניתן להתחיל שיחת וידאו בכל שיחת צ'ט עם גולש אחר בלחיצת כפתור אחת על אייקון הוידאו בפינה הימנית של מסך הצ'ט הקיים. פייסבוק מדווחים שמעל 600 מליון גולשים שהורידו את האפליקציה יוכלו להשתמש בשירות במכשירים חכמים עם ובין מערכות ההפעלה iOS ואנדרואיד. 

לא עוצרים בוידאו

פייסבוק מפתחים ללא הרף את היכולות של אפליקציית המסנג'ר, ושירות שיחות הוידאו מצטרף לשירותים שהושקו בשנה האחרונה כדוגמת שליחת הודעות קוליות וניהול שיחות טלפון באפליקצייה, שליחת כסף לחברים, פתיחת האפליקצייה למפתחים במסגרת ועידת F8 במרץ 2015 (עדכון משמעותי שמאפשר למפתחי אפליקציות להתממשק למסנג'ר), והשקת שירות מסנג'ר לעסקים (זמין כרגע רק לעסקים נבחרים בארה"ב).

הצצה קטנה לוידאו ההשקה של שיחות וידאו בפייסבוק מסנג'ר:


Introducing Video Calling in Messenger from Facebook on Vimeo.


שימוש במסנג'ר לעסקים בפייסבוק
בשלב זה עמודים עסקיים עדיין לא יכולים לתקשר עם הלקוחות שלהם באמצעות האפליקציה, אבל זו רק שאלה של זמן. תארו לכם את האפשרויות הגלומות בשירות צ'ט עם הלקוחות שלכם, שיחות קוליות ושיחות וידאו. כך תוכלו למשל להציג פריט בחנות ולסכם את המכירה אונליין, להעניק שירות מהיר וזמין ללקוחות, ולשנות את חוויית השירות באמצעות האפלקיציה. אך זהו חזון להמשך, וכנראה שלא יחלוף זמן רב ונראה את השימוש באפליקציה הולך ומתרחב.

לסיכום אזכיר ואומר שפייסבוק רכשה בשנה שעברה את אפליקציית whatsapp בה הושקה בפברואר השנה האפשרות לביצוע שיחות וידאו. בעצם כך, בעולם שהתקשורת הקולית מתבססת ברובה על תשתיות הסלולר, פייסבוק מבססת את מעמדה כספק תקשורת חלופי ומעניקה טכנולוגיות מתקדמות בהרבה מאלו הקיימות.
אם תרצו ללמוד עוד על האפשרויות של אפליקציית המסנג'ר אתם יכולים לגלוש לעמוד האפליקצייה.תוכן מקצועי נוסף שיכול לעניין אותך:
שיווק בפייסבוק
קידום בפייסבוק
קורס פייסבוק
קידום ממומן בפייסבוק
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

קידום בפייסבוק והנגשת אתרים
הנגשה של אתרי אינטרנט מאפשרת לגולשים רבים בעלי מגוון רחב של לקויות כגון: ראייה, שמיעה, תנועה, למידה ועוד לגלוש באתר האינטרנט. SuperFace מדיה חברתית לעסקים מפרט:
דף פייסבוק עסקי - למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי
למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי, שמי אוסטרובסקי SuperFace מדיה חברתית לעסקים מסביר ומפרט. למידע היכנסו >
פייסבוק עסקי – כיצד משתמשים עסקים בפייסבוק ככלי לשיווק עסקי
אם גם אתם רוצים להבין כיצד משתמשים בעלי עסקים בדף העסקי שלהם בפייסבוק ככלי לשיווק, מיתוג וקידום העסק. Superface מסבירים, מפרטים ונותנים טיפים. לפרטים:

צור קשר: