בניית אתרים

אחד מאפיקי השיווק שתופס יותר ויותר תאוצה בשנים האחרונות הוא תחום בניית האתרים. כיום קיימות יותר ויותר חברות שמעניקות שירותים של בניית אתרים, תוך שימוש בתבניות פופולריות מתקדמות, מערכות ניהול תוכן נוחות ותבניות עיצוב אופטימליות שהופכות את האתר לחביב מנועי החיפוש. כיום אין טעם לבנות אתר אם האתר לא נסמך על האלגוריתמים של גוגל, היות ואתר שכזה לא יגיע לראש מדרג תוצאות החיפוש של הגולשים ולכן תהליך של בניית אתרים כולל לא פעם חבילה שיווקית מקיפה הכוללת בין היתר שירותי שיווק וקידום.

בניית אתרים ושיווקם ברשתות חברתיות

לאחר בניית אתר יש לפעול באופן מיידי בשיווקו כאשר אחת משיטות השיווק הפופולריות ביותר היא קידום ברשתות חברתיות. כיום כל אתר שמחשיב את עצמו מאפשר לגולשים להגיע לדף העסקי של העסק ברשת החברתית בלחיצת מקש אחת. ולהפך, הרשת החברתית מאפשרת לגולשים להגיע על ידי לינק או קישור לעמוד המתאים באתר. 

מאמרים נוספים שיעניינו אותך:
מיתוג במדיה הדיגיטלית
קידום בפייסבוק - מושגים בסיסיים
קידום בפייסבוק - מה פייסבוק מאפשרת לי?
דף נחיתה בפייסבוק
אבטחת חשבון בפייסבוק

רשתות חברתיות ואתרי עסקים שלובים זה בזה

בל נשכח שרשתות חברתיות הן אתר בפני עצמו, שמטרת בעליו להגדיל את היקף פעילותו ולהציע לגולשים ערך מוסף. לכן שיטת הכלים השלובים ההדדית שגורסת "אתם תקדמו אותנו ואנחנו נקדם אתכם" פועלת מצוין עבורם. מה גם שכיום גולשים אוהבים להסתבך ולהתעכב כמה שפחות ושיטת קיצורי הדרך המתאפשרת על ידי כפתורים ייעודיים או לינקים, מספקת חוויית משתמש אולטימטיבית ונוחה לתפעול.

 גוגל אנליטיקס לראייה רחבה של התמונה
היות וקידום אתרים ברשתות חברתיות אינו אפקטיבי ללא צירוף לינקים או קישורים, הרי שכדי למדוד את ההצלחה של המהלך השיווקי יש להשתמש בכלי מדידה מתקדמים. גוגל אנליטיקס מאפשר לבעלי עסקים לראות, מי נכנס אל האתר, דרך איזה קישור הוא הגיע, אלו אפיקי שיווק פועלים היטב, אלו אפיקים אטרקטיביים פחות ומה ערכו של כל גולש שמגיע לאתר. בדרך זו ניתן למדוד באופן מדויק פרמטרים שונים, כמו האם השיח ברשתות החברתיות הוא קידומי מספיק, האם הוא מקדם את המטרה והאם אולי יש לחשוב על שיטת פעולה שונה – במטרה להשיג את התוצאות הרצויות וכך לקדם את האתר בדרך הכי טובה.

שוקלים לבנות אתר עבור העסק שלכם, או לשדרג את הקיים? מוזמנים ליצור איתי קשר לקבלת ייעוץ ללא עלות במייל Shami@SuperFace.co.il או לנייד 054-4573435
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

קידום בפייסבוק והנגשת אתרים
הנגשה של אתרי אינטרנט מאפשרת לגולשים רבים בעלי מגוון רחב של לקויות כגון: ראייה, שמיעה, תנועה, למידה ועוד לגלוש באתר האינטרנט. SuperFace מדיה חברתית לעסקים מפרט:
דף פייסבוק עסקי - למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי
למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי, שמי אוסטרובסקי SuperFace מדיה חברתית לעסקים מסביר ומפרט. למידע היכנסו >
פייסבוק עסקי – כיצד משתמשים עסקים בפייסבוק ככלי לשיווק עסקי
אם גם אתם רוצים להבין כיצד משתמשים בעלי עסקים בדף העסקי שלהם בפייסבוק ככלי לשיווק, מיתוג וקידום העסק. Superface מסבירים, מפרטים ונותנים טיפים. לפרטים:

צור קשר: