פייסבוק - מודעת CANVAS

בשנים האחרונות ניתן לראות בבירור כי את מרבית שעות הגלישה הגולשים נוטים לעשות דרך המכשיר הסלולרי שלהם. כיום הגולשים צורכים את רוב המידע האינטרנטי שלהם באמצעות גלישה במכשיר הסלולרי, הן מאתרים, רשתות חברתיות ואפליקציות. הדבר יוצר אתגר חדש בקרב המפרסמים, להצליח ולשווק מוצרים, שירותים ומסרים שיווקיים, בדרך שתותאם בצורה אופטימאלית למובייל. מפרסמים מחפשים בכל עת דרכים יצירתיות וחדשניות ליצור תוכן, שיוגש לגולשים בצורה האפקטיבית ביותר להשגת המטרות השיווקיות. גם בפייסבוק המגמה כמובן זוהתה, וכחלק מהרצון להתאים את כלי הפרסום למגמת הגלישה במובייל, נוצרה אפשרות חדשה לפרסום, בשם מודעה CANVAS.

חווית גלישה בפייסבוק

פייסבוק משכללת את כלי הנגשת המידע לגולשים, במטרה ליצור עבורם חווית גלישה מיטבית, כזו שתעורר את הגולשים להגיב לתוכן ולשתף אותו. פעולות אלו גם מאפשרות למפרסמים להציע לקהל הגולשים מוצרים ושירותים בצורות ויזואליות מתקדמות. דוגמאות לכלים מתקדמים שנוצרו לאחרונה הן האפשרות להעלות סרטוני וידאו והאפשרות ליצירת פוסט ומודעת קרוסלה. יחד עם זאת, עדין נמצא כי האתרים הנפתחים בעת לחיצה על מודעה מכל סוג לא היו מותאמים מספיק לגלישה בנייד. אתרים שנטענים לאט או בגודל מסך לא מותאם גרמו לגולשים לנטוש אותם במהירות גבוהה. תופעה זו הביאה את פייסבוק להבנה כי יש צורך בהשקת כלי נוסף, כזה שישפר את חווית הגלישה מהנייד. 
מהי מודעת CANVAS

מודעת CANVAS היא מודעה המאפשרת לגולש חוויה מקסימאלית, והיא מודעה מסוג פוסט לחיץ, אשר נפתח באופן מידי המותאם לגודל המסך. כלי זה פותח בשלבים תוך קבלת פידבקים מהגולשים, וכיום קיימת אפשרות שימוש בו למפרסמים בכל העולם.


שיווק אופטימאלי בפייסבוק במכשירים ניידים

מודעת CANVAS מאפשרת למפרסמים להציג בצורה וויזואלית מרשימה במיוחד את המסרים שלהם, ולפנות בצורה יותר אפקטיבית לגולשים הרלוונטיים. בעזרת כלי זה יכולים מפרסמים לממש מגוון מטרות שיווקיות. כלי זה מאפשר יצירת מודעה הכוללת שימוש בווידאו, תמונות, טקסט ושילוב של כפתור הנעה לפעולה. מודעת CANVAS מאפשרת לגולש חווית גלישה משופרת, הכוללת טעינה מהירה של מסרים, אפשרות מעבר קלה בין תמונות בקרוסלה, ביצוע זום להגדלת המודעה וכדומה.הגדלת האפקטיביות בפייסבוק
כיום מפרסמים כבר החלו משתמשים בכלי זה, וניכר כי הוא מעלה את רמת האפקטיביות של המודעות. יצירת מודעה מסוג זה קלה ופשוטה ומתאפשרת באמצעות הפאוור אדיטור >  https://canvas.facebook


SuperFace מדיה חברתית לעסקים מתמחה בליווי עסקים בקידום בפייסבוק. במסגרת השירותים תוכלו ליהנות מהדרכה פרטית לקידום בפייסבוק הממוקדת לעסק שלכם, לדף הפייסבוק העסקי שלכם. התקשרו לתיאום: 054-4573435 או שלחו מייל: Shami@SuperFace.co.il.


תוכן מקצועי נוסף שיכול לעניין אותך:
שיווק בפייסבוק
קידום בפייסבוק
קורס פייסבוק
קידום ממומן בפייסבוק
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי 14.6.20
סקירת החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי - כל מה שמעניין אתכם >
עדכונים בעולם השיווק הדיגיטלי 31.5.20
סקירת החדשות האחרונות בעולם השיווק הדיגיטלי - כל מה שמעניין אתכם >
מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.

צור קשר: