מיתוג במדיה הדיגיטאלית

החלטת לפתוח עסק? מזל טוב! 
אחד הדברים החשובים ביותר בעסק, חדש וקיים, הוא מיתוג ברור. מהו מיתוג ברור? מיתוג שיבהיר קודם כל לך, ואח"כ לקהל היעד שלך מי אתה, מה העסק שלך מציג, במה הוא שונה מעסקים אחרים? מה מייחד אותך. 
ישנם כמה אפיקי שיווק אפשריים כיום לעסקים. המדיה הדיגיטאלית מהווה את אחד האפיקים שנמצאו אפקטיביים ביותר לצרכי מיתוג, שיווק, ובהמשך גם מכירות. כיום נוכחות במדיה הדיגיטאלית כבר אינה אופציה אלא עובדה קיימת. עסק שאינו נמצא שם, פשוט לא קיים. מיתוג ברור ומדויק ונוכחות נכונה במדיה הדיגיטאלית תחשוף אותך לקבל רחב של מתעניינים. קהל אשר אם תגדיר אותו נכון יוכל בהמשך להפוך מקהל מתעניין לקהל לקוחות. 

אפיקי שיווק במדיה הדיגיטאלית

המדיה הדיגיטאלית כוללת אפשרויות רבות, אשר מה שמשותף לכולן זו האפשרות להגעה לקהל רחב של אנשים רלוונטיים עבור העסק שלך. שום פרסום של פלייר  ואף פרסום בעיתון לא יוכל להגיע לכזו כמות של אנשים. בין אמצעי השיווק הדיגיטאליים קיימת אפשרות להקמה של אתר אינטרנט וביצוע קידום אורגני ו/ או פרסום בגוגל של האתר, שיווק דיגיטאלי ברשתות חברתיות ובראשן פייסבוק – שיווק אורגני ובאמצעות קמפיינים ממומנים. 

מאמרים נוספים שיעניינו אותך:
אבטחת חשבון בפייסבוק
מודעות CANVAS בפייסבוק
שינוי שם דף עסקי בפייסבוק

קידום בפייסבוק - מושגים בסיסיים
קידום בפייסבוק לצורך קידום אורגני בגוגל

מיתוג במדיה החברתית – איך מתחילים?

אם בחרת באפיק של שיווק העסק שלך באמצעות הפייסבוק, חשוב להבין במה מיוחד ושונה אפיק שיווקי זה מאפיקים אחרים. ראשית הפייסבוק מגיע לכמות גדולה מאוד של אנשים. כיום מרביתם של האנשים, פרטיים ועסקיים נמצאים בפייסבוק, ונמצאים שם שעות רבות מיומם. אם יצא לך לספר על העסק שלך בסיטואציות חברתיות או עסקיות כאלה ואחרות, ודאי נשאלת לגבי נושא זה. יש לך דף פייסבוק? כיצד ניתן למצוא אותו? איך הוא נקרא? הציפיה של אנשים כיום היא שלכל עסק יהיה עמוד עסקי בפייסבוק, עמוד אשר מבטא בצורה טובה ומקצועית את המיתוג הייחודי שלך.

 
תקשורת ישירה מול הקהל שלך
פייסבוק היא קודם כל רשת חברתית. סוג התקשורת המנוהל באמצעות הפייסבוק היא תקשורת אישית, ישירה. עמוד פייסבוק עסקי, המנוהל באמצעות פעילות אורגנית וממומנת, יוכל לסייע לך להגיע לקהל הנכון עבורך, וליצור איתו אינטראקציה. אין אף כלי שיווקי אחר שמאפשר זאת. 


סוגי פעילויות שיווקיות בפייסבוק
הרשת החברתית פייסבוק מאפשרת כיום מגוון כלים שיווקיים רחב עבור בעלי עמודים עסקיים. תחום זה ממשיך ומתפתח, והאפשרויות מתחדשות כל הזמן. בעלי עמודים עסקיים יכולים לפנות לאוהדי העמוד ולגולשים רלוונטיים נוספים באמצעות פוסטים, לצרף תמונות, סרטונים. כלי זה מאפשר פרסום של מבצעים, עדכון הגולשים על שינויים בעסק, הזמנתם להגיע ולבקר בעסק ושלל אפשרויות נוספות.
לפרטים ולמידע אודות קידום בפייסבוק ושיווק במדיות חברתיות צרו איתי קשר בטלפון 054-4573435 כתובת מייל: Shami@SuperFace.co.il.
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

מיקומי מודעות בפרסום ממומן בפייסבוק
לא ציפיתם שפייסבוק תנוח על זרי הדפנה - בהתחשב שמסובבים אותה על הגריל כמו טרף? אז לאחרונה פייסבוק שחררה כמה מיקומי מודעות חדשות ואתם יכולים להתעדכן.
שאלה תשובה - מה תפקידו של יועץ שיווקי
בעקבות דיון שעלה בקבוצת פייסבוק נטוורקינג ויין על תפקידו של יועץ שיווק העליתי לפה את ההתייחסות שלי, מוזמנים להגיב >
דף פייסבוק עסקי - איך מתייגים?
איך מתייגים דפים עסקיים בפייסבוק? איך מקיימים קידום בפייסבוק? גם העסק שלכם יכול לקבל הפניות חמות שיניבו עסקאות מוצלחות ורווחים גדולים. לפרטים היכנסו:

צור קשר: