רשתות חברתיות

אי אפשר להתעלם מהעובדה שבשנים האחרונות אנשים רבים מבלים את זמנם הפנוי בגלישה ברשתות החברתיות למיניהן, אם דרך המחשב עצמו ואם דרך המכשירים הניידים. כך שניתן לומר שרשתות חברתיות בישראל ובעולם הפכו לזירה שיווקית עליה לא מומלץ לפסוח בעת קידום העסק. רק לפייסבוק לבדה, ישנם ארבעה מיליון משתמשים ברחבי הארץ, שלא לדבר על כמות המשתמשים המחוברים אליה על בסיס יומיומי ברחבי העולם. לכן זה בלתי נמנע ועסקים גדולים וקטנים כאחד מבינים את הפוטנציאל הטמון בשיווק ברשתות החברתיות. מה כוללת אסטרטגיה שיווקית זו? למי היא מיועדת? ומה התועלות שכל עסק יכול להרוויח ממנה? הנה כל הפרטים החשובים.

איך רשתות חברתיות עוזרות בקידום העסק?

כאשר מדובר באינטרנט, אחד הפרמטרים המרכזיים להצלחה ולהגדלת היקף המכירות או השירותים שהעסק מספק היא תנועה באתר וכדי להשיג את המטרה הנכספת יש לגלות נוכחות בלתי פוסקת במדיה החברתית הנבחרת וכך להכניס את העסק למודעות הציבורית. כפועל יוצא מכך, עולם המדיות החברתיות, הפך לזירה שיווקית בלתי ניתנת לערעור היות ולכל רשת שכזו מחוברים מיליוני משתמשים, כך שניתן בנקל להשיג את החשיפה שמחפשים.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך:
מיתוג במדיה הדיגיטלית
פרסום באינטרנט
בניית אתרים
עיצוב אתרים

כלים מתקדמים לבקרה ומעקב

כיום רשתות חברתיות מובילות אשר מחשיבות את עצמן ככאלה, מעמידות בפני עסקים מגוון אפשרויות לקידום החל מקידום פוסט בלבד, דרך מודעת פרסום וכלה בקמפיין נרחב. יחד עם זאת, מלבד האופציה לפתוח דף עסקי ולצאת לקמפיין ממומן המדיות החברתיות כולן כאחת, מצוידות בכלים ובאמצעים מתקדמים שמאפשרים את פילוח קהל היעד וניהול מעקב אחר התקדמות ההליך השיווקי.

מגוון אפיקי שיווק לבחירה
יש לציין כי המגוון של רשתות חברתיות מעמיד בפני עסקים בחירה רחבה, אולם לא כל עסק יפיק את אותן התועלות משיווק בטוויטר, לדוגמה. בדיוק כשם שלא כל עסק יצליח למנף את עצמו מעל לדפי הפייסבוק. אי לכך, כאשר שיווק ברשתות חברתיות הוא המטרה, יש לדעת לבחור את האפיק המתאים ביותר עבור כל עסק באופן ספציפי בדרך לקידום המותג, כך שכל רשת חברתית שנבחרה תשרת את האינטרסים של העסק בצורה הטובה ביותר. 
ב-SuperFace - מדיה חברתית לעסקים מתמחים בקידום ושיווק עסקים ברשתות חברתיות צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נלמד אתכם כיצד עושים זאת. טלפון: 054-4573435 כתובת מייל: Shami@SuperFace.co.il
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

קידום בפייסבוק והנגשת אתרים
הנגשה של אתרי אינטרנט מאפשרת לגולשים רבים בעלי מגוון רחב של לקויות כגון: ראייה, שמיעה, תנועה, למידה ועוד לגלוש באתר האינטרנט. SuperFace מדיה חברתית לעסקים מפרט:
דף פייסבוק עסקי - למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי
למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי, שמי אוסטרובסקי SuperFace מדיה חברתית לעסקים מסביר ומפרט. למידע היכנסו >
פייסבוק עסקי – כיצד משתמשים עסקים בפייסבוק ככלי לשיווק עסקי
אם גם אתם רוצים להבין כיצד משתמשים בעלי עסקים בדף העסקי שלהם בפייסבוק ככלי לשיווק, מיתוג וקידום העסק. Superface מסבירים, מפרטים ונותנים טיפים. לפרטים:

צור קשר: