רשתות חברתיות מובילות

עולם הרשתות החברתיות באינטרנט יכול להיות קצת מבלבל עבור מי שלו זו היא דריכת הרגל הראשונה בו. מהיום שבו צצה לאוויר העולם הרשת החברתית הראשונה ועד היום, חלפו הרבה מים בנהר ורשתות חברתיות באינטרנט מופיעות כמו פטריות אחרי הגשם. לכן על מנת לעשות קצת סדר בדברים, להלן רשימת הרשתות החברתיות המובילות בעולם שתעניק לכם מושג על מה שקורה בעולם הרשתות החברתיות. 

במקום הראשון – FACEBOOK

היא התחילה בתור רשת חברתית בגבולות האוניברסיטה בלבד, אך לא חלף זמן רב עד שפרצה את גבולות הקמפוס והפכה לרשת החברתית עם הכי הרבה משתמשים בעולם. הסיבה שפייסבוק נמצאת במקום הראשון במצעד הרשתות החברתיות המובילות, היא כמות המשתמשים הגדולה שלה וכן אפשרויות הקידום הרבות העומדות בפני עסקים. יחד עם זאת קידום אורגני בפייסבוק הוא כבר חדשות של אתמול, כיום ללא תזרים מזומנים, יהיה קשה עד מאוד להגיע לקהל פוטנציאלי רחב.


מאמרים נוספים שיעניינו אותך:
קידום בפייסבוק
פרסום באינטרנט
דף נחיתה בפייסבוק

שינוי שם דף עסקי בפייסבוק
איך לבנות רשימת תפוצה איכותיתבמקום השני – TWITTER

כשמה כן היא פועלת על מדיניות של ציוצים, אך בניגוד לאחרות, לא ניתן לעדכן בה מעל ל-140 תווים בכל ציוץ. הטוויטר הפכה לפופולרית ביותר על הסלבריטאים וכן על מותגים מוכרים, אשר מעוניינים ליצור קשר עם לקוחות קיימים על בסיס יומיומי. הרשת מן הסתם פחות תתאים לכם, אם אתם אנשים שאוהבים להכביר במילים או שהעסק שלכם דורש את זה.

בל נשכח את YOUTUBE
ישנן רשתות חברתיות מובילות רבות וביניהן יוטיוב. הסיבה שיוטיוב הפכה למדיה חברתית מובילה היא כמות הצפיות בה – כיום יוטיוב היא האתר השלישי הכי נצפה בעולם. יוטיוב היא מנוע החיפוש השני בגודלו, לאחר גוגל האגדית, והיא פועלת על בסיס של העלאת סרטוני וידאו באורכים שונים. לא פעם סרטון שהועלה ליוטיוב הפך את יוצריו למפורסמים בן לילה בכך שנעשה ויראלי, מה שמעיד על כוחה העצום של המדיה החברתית הזו ועל כניסתה לתודעתם של אנשים רבים.

רשתות חברתיות נוספות בעולם
קצרה היריעה מלהכיל, אך רשת נוספת שחשוב להזכיר היא אינסטגרם, שתפסה בשנים האחרונות תאוצה לצד כל הרשתות המובילות האחרות שהוזכרו לעיל. אינסטגרם מאפשרת להעלות תמונות וסרטונים עם אפקטים ויזואלים מיוחדים, לגלוש לגוגל+ וליצור כמה מעגלים, וכן לפתוח עמוד עסקי בלינקדאין הרשת האידיאלית לעסקים. אין ספק כי בפני המעוניינים בשיווק ברשתות החברתיות קיים מבחר נרחב וכעת כל שנותר לעשות הוא רק לבחור את הרשת האחת או כמה מדיה שהכי מתאימות לשיווק העסק שלכם.

בסופרפייס - מדיה חברתית לעסקים מתמחים בקידום ושיווק עסקים ברשתות חברתיות צרו איתי קשר עוד היום ואלמד אתכם כיצד עושים זאת נכון. לפרטיםן: 054-4573435 מייל: Shami@SuperFace.co.il
·       
שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

קידום בפייסבוק

שיווק וקידום בטוויטר

שיווק וקידום באינסטגרם

קידום ביוטיוב

קידום בגוגל+

שיווק בלינקדאין

קורס פייסבוק

קידום ממומן בפייסבוק

שיווק בפייסבוק

פרסום ביוטיוב

פרסום בלינקדאין

שיווק ופרסום בטוויטר

שיווק ופרסום באינסטגרם

פרסום בגוגל+

 שיווק בפייסבוק

 

Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

קידום בפייסבוק והנגשת אתרים
הנגשה של אתרי אינטרנט מאפשרת לגולשים רבים בעלי מגוון רחב של לקויות כגון: ראייה, שמיעה, תנועה, למידה ועוד לגלוש באתר האינטרנט. SuperFace מדיה חברתית לעסקים מפרט:
דף פייסבוק עסקי - למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי
למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי, שמי אוסטרובסקי SuperFace מדיה חברתית לעסקים מסביר ומפרט. למידע היכנסו >
פייסבוק עסקי – כיצד משתמשים עסקים בפייסבוק ככלי לשיווק עסקי
אם גם אתם רוצים להבין כיצד משתמשים בעלי עסקים בדף העסקי שלהם בפייסבוק ככלי לשיווק, מיתוג וקידום העסק. Superface מסבירים, מפרטים ונותנים טיפים. לפרטים:

צור קשר: