אודות SuperFace

היי, קוראים לי שָמִי אוסטרובסקי ו-SuperFace מדיה חברתית לעסקים היא החלום שלי. כן - ממש ככה. 
את האמת שהגעתי בטעות לעולם השיווק העסקי. ב-2010 פתחתי עסק וכמו אצל רוב בעלי העסקים - הלקוחות לא עמדו בתור ביום הראשון.
מצאתי את עצמי לומד ללא הרף ובהנאה רבה את עולם השיווק מכל מנטור בארץ ובעיקר בחו"ל כל אפיק אפשרי: בניית אתרים, קידום ממומן ואורגני בגוגל, קופירייטינג וכתיבה שיווקית, מיקרו-קופי, בניית דפי נחיתה וכמובן - קידום בפייסבוק ובשאר המדיות החברתיות שפעלו בישראל באותה תקופה. 

לא היה ניתן להמשיך ולהתפתח בכל הערוצים במקביל, בעיקר כיוון שכל עולם תוכן הלך וצמח וכל תחום הפך להיות מקצוע והתמחות. החלטתי למקד ולהעמיק את המומחיות שלי בעולמות השיווק במדיות החברתיות - פייסבוק ואינסטגרם בעיקר. 
 
מאז חלפו כבר כמה שנים, הרשתות החברתיות הפכו לזירה מרכזית עוד יותר וכמעט קריטית בעולם העסקי, הן הפכו לכלי עבודה אפקטיבי וחשוב כדי להגיע, ליצור ולנהל מערכות יחסים עם הלקוח. 

במסגרת 'SuperFace מדיה חברתית לעסקים' אני מעניקה לעסקים רבים מגוון רחב של שירותים החל מבניית אסטרטגיית שיווק עסקית, תוכניות שיווק במדיות חברתיות, דרך שלב ההוצאה לפועל באופן מדוייק ומחושב על מנת להוביל את העסק שלכם במעלה הסולם העסקי. הפעילות שלי ממוקדת ואפקטיבית, כדי למקסם את הפוטנציאל הטמון בעסק שלכם באופן שיניב את התוצאות הטובות ביותר. 

הניסיון שלי בשיווק ברשתות חברתיות - היתרון שלכם

כל פעילות עסקית זקוקה לנוכחות עצמאית וייחודית במדיות החברתיות, שיעניקו לה יתרון על פני מתחריה. עבודת קידום ושיווק ברשתות החברתיות מצריכה הכרה מעמיקה עם כל סוגי הרשתות, ידיעת הפונקציות הייחודיות הגלומות בהן ויכולת לבנות אסטרטגיה למימוש הפוטנציאל העסקי של בית העסק. 
הנסיון המקצועי שלי טומן בחובו ידע נרחב בתחום המדיה החברתית, ובסופרפייס שמתי לעצמי למטרה לתרגם את המומחיות הזו להצלחה שלכם. לקוחותיי מגיעים ממגוון רחב של תחומי המסחר והכלכלה במשק: אופנה, מלונאות, רכב, מסעדות וברים, קבלנות, מטפלים, ספורט, הפקות ואירועים, נדל"ן, קוסמטיקה, עמותות ועוד. במסגרת העבודה הנרחבת, צברתי את הכלים והניסיון המאפשרים לי להעניק פיתרון מושלם ומותאם אישית לכל יעד וצורך עסקי של הלקוח, תוך מתן ייעוץ וליווי צמוד לאורך כל הדרך. 

השירותים אותם אני מעניק ברשתות חברתיות:

- הקמה וניהול עמודים עסקיים ופלטפורמות במדיות חברתיות
- הקמת וניהול קמפיינים ממומנים
- סדנאות אישיות
- סדנאות קבוצתיות ייעודיות לתחומי עיסוק 
- סדנאות קבוצתיות לצוותי מדיה בחברות מסחריות
- ייעוץ, ליווי ותמיכה שוטפת לעסקים בניהול מדיות חברתיות
- ליווי והכשרת מנהלי מדיה חברתית

היי, קוראים לי שָמִי אוסטרובסקי ו-SuperFace מדיה חברתית לעסקים היא החלום שלי. כן - ממש ככה. 
ממש בטעות הגעתי לעולם השיווק העסקי. ב-2010 פתחתי עסק וכמו אצל רוב בעלי העסקים - הלקוחות לא עמדו בתור ביום הראשון.
מצאתי את עצמי לומד ללא הרף ובהנאה רבה את עולם השיווק מכל מנטור בארץ ובעיקר בחו"ל כל אפיק אפשרי: בניית אתרים, קידום ממומן ואורגני בגוגל, קופירייטינג וכתיבה שיווקית, מיקרו-קופי, בניית דפי נחיתה וכמובן - קידום בפייסבוק ובשאר המדיות החברתיות שפעלו בישראל באותה תקופה. 
 
הייחודיות של SuperFace – אין פתרון בית ספר אחיד לכולם. כל פעילות במדיה החברתית זקוקה לדרך ופתרונות ייחודיים - כל פתרון מותאם באופן אישי עפ"י צרכי ויעדי הלקוח. 

דברו איתי, התקשרו עוד היום כדי לקבל ייעוץ, הדרכה ותשובה לכל שאלה או צורך הקשורים לפעילות במדיה החברתית בכלל ובפייסבוק בפרט. אני אשמח לספק לכם מענה יעיל, מקצועי ואדיב לאורך כל הדרך. התקשרו: 054-4573435 או כתבו אלי למייל Shami@superface.co.il ותתחילו להצליח.

שלכם,

שמי אוסטרובסקי SuperFace
מדיה חברתית לעסקים
Pinterest Google+ Buffer Facebook Twitter

מאמרים אחרונים:

קידום בפייסבוק והנגשת אתרים
הנגשה של אתרי אינטרנט מאפשרת לגולשים רבים בעלי מגוון רחב של לקויות כגון: ראייה, שמיעה, תנועה, למידה ועוד לגלוש באתר האינטרנט. SuperFace מדיה חברתית לעסקים מפרט:
דף פייסבוק עסקי - למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי
למה נכון לנהל פעילות מדף פייסבוק עסקי ולא פרטי, שמי אוסטרובסקי SuperFace מדיה חברתית לעסקים מסביר ומפרט. למידע היכנסו >
פייסבוק עסקי – כיצד משתמשים עסקים בפייסבוק ככלי לשיווק עסקי
אם גם אתם רוצים להבין כיצד משתמשים בעלי עסקים בדף העסקי שלהם בפייסבוק ככלי לשיווק, מיתוג וקידום העסק. Superface מסבירים, מפרטים ונותנים טיפים. לפרטים:

צור קשר: